NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Noční péče pro svěží pleť

noční péče pro svěží pleť

 

Víte, že i pleť v noci odpočívá, regeneruje a nabírá síly? Je proto důležité dopřát jí náležitou péči, abyste se ve dne mohli pyšnit svěží a rozjasněnou pokožkou. Poradíme vám, co pro to můžete udělat.

 
Extreme-Essence-Toner-Tonikum

Čistá pleť je základ

S tou správnou péčí může být vaše pokožka vláčnější, jemnější, vyhlazenější a působit zdravějším a živějším dojmem. Jak tedy na to? Víme, že to opakujeme pokaždé, ale zásadní je dokonalé odlíčení pleti, odstranění make-upu i nečistot po celém dni. Zapomínat byste po odlíčení neměli ani na tonizaci pleti – tonikum ji totiž hydratuje, revitalizuje, vyživí a zároveň připraví na další produkty pleťové péče.

Jako například tonikum Extreme Essence Toner značky Real Barrier s mléčnou strukturou, po jehož použití je pokožka hladší, vyživená a hydratovaná až na 48 hodin.

Sázka na jistotu

Klíčovou roli v noční péči samozřejmě hraje pleťový krém. Vybírejte ho opravdu pečlivě, protože s tím správným dokážete, respektive vaše pokožka, opravdu divy. Myslete při tom na typ své pleti a co od krému očekáváte. Produkty noční péče umí pokožku vyživit, zpevňovat, vyhlazovat, hydratovat či revitalizovat. Prostě co si jen budete přát.

Třeba noční krém Superdefense Night Recovery Moisturizer Very Dry od Clinique si umí poradit s prvními viditelnými projevy stárnutí pleti.

Superdefense-Night-Recovery-Moisturizer-Very-Dry
 
Nocni-maska-SlamenkapJMZTmNXFlxjn

Krém nebo maska?

Velmi populární jsou v poslední době také tzv. noční masky. Jak fungují? Nanesete ji na obličej a jednoduše necháte působit po celou noc místo nočního krému. Záleží jen na vás, jaký systém, a hlavně produkt vám více vyhovuje.

Velmi oblíbenou je například noční maska Slaměnka od L’Occitane obohacená o slaměnkový esenciální olej a slaměnkový super vodný extrakt. Toto kombo pomáhá redukovat viditelné známky stárnutí pleti a zároveň posiluje odolnost pokožky vůči vnější agresivním vlivům jako je například modré světlo nebo suchý vzduch.

 

Jenom kosmetika nestačí

Záleží samozřejmě na více faktorech než jen na použitých produktech. Regeneraci pleti pomůžete také dostatečně dlouhým a kvalitním spánkem. Tvorbu vrásek můžete omezit výběrem vhodné polohy na spaní – ideálně na zádech – kdy se tvář „nemačká“ na polštáři. Pomoci může i dostatečné větrání před spaním nebo vhodný materiál povlečení, který vaši pokožku nebude dřít. Na to vše myslete, až půjdete příště spát. Dobrou noc!

we-vibe-wow-tech-Xsh8DS8ExU4-unsplash