V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

New Year New Me 2022

NEW YEAR NEW ME

Chcete se zbavit některých svých ne zrovna nejlepších zvyků a třeba je i nahradit lepšími? A začátek roku je ideální příležitostí! Právě teď nastal čas vynaložit trochu více úsilí k tomu, abychom se o sebe a své okolí lépe starali. Prostě a jednoduše: nový rok, nové návyky.

Crosscategory-beautyvisual-christmas-beauty-02-0922-Web-Rendition
Crosscategory-product-sustainable-packaging-topshot-basket-ouai-ren-kiehls-rituals-stop-the-water-while-using-me-unlimited-Web-Rendition

BUĎTE UDRŽITELNĚJŠÍ

Ať už vám záleží na recyklovatelnosti kosmetických obalů nebo hledáte čistší ingredience, rok 2022 je rokem udržitelného nakupování. Začněte malými změnami.

Accessoires-product-brush-soap-douglas-collection-unlimited-Web-Rendition9zdQ3NKAY4IrV

ČISTĚTE SI VAŠE MAKE-UP ŠTETCE ČASTĚJI

Čištění kosmetických štětců je úkol, který většina z nás zanedbává. A přitom právě pravidelné čištění zamezuje množení bakterií, které mohou mít na svědomí vznik akné. Navíc se s čistými štětci produkty lépe nanáší a prodloužíte tak jejich životnost.

Skincare-product-dermacosmetics-SPF30-cream-flying-unlimited-Web-Rendition

POUŽÍVEJTE SPF KAŽDÝ DEN

Bez ohledu na roční období nebo počasí byste vždy měli použít širokospektrální opalovací krém s SPF. Produkty s ochranným faktorem jsou pro vaši pokožku nesmírně důležité a měly by se stát nezbytnou součástí vašeho kosmetického režimu pro rok 2022. SPF je zkratka pro ochranný sluneční faktor a označuje míru ochrany, kterou výrobek poskytuje před nepříznivými důsledky slunečního záření.

Supplement-product-innerbeauty-collagen-youth-drink-breakfast-bowl-092022-Web-Rendition

JEZTE ZDRAVĚ PRO PROJASNĚNOU PLEŤ

Pokud chcete mít i v zimním období hydratovanou a pevnou pleť, měli byste tomu přizpůsobit i svůj jídelníček. Jak? Zařaďte do nej potraviny bohaté na kolagen. Sem patří například vejce, losos, ovesné vločky, červená řepa, paprika, třešně, jahody, borůvky či bezinky.  A pro výraznější a viditelný efekt kolagen pijte.

Skincare-product-keyssoulcare-group-summerbed-unlimited-Web-Rendition

MYSLETE I NA SEBE

Během pandemie je důležitější než kdy jindy věnovat čas péči o sebe sama – jak o fyzickou stránku, tak i o tu mentální. Zajděte si na masáž, přečtěte si knihu, prostě si dopřávejte. Je to skvělý způsob, jak si zlepšit náladu, odpočinout si, nabrat síly a zároveň si dopřát zasloužený čas pouze pro sebe.