V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

NEJOČEKÁVANĚJŠÍ SÉRUM ROKU OD KIEHL´S

NEJOČEKÁVANĚJŠÍ SÉRUM ROKU OD KIEHL´S

DOPLŇTE SVOU PÉČI O PLEŤ

Seznamte s tím pravým super sérem od Kiehl´s a zjistěte, proč si tento název opravdu zaslouží. A pokud chcete svou péči o pleť povýšit na novou úroveň, vyberte si z nabídky obličejových olejů a sér. Kombinacím se meze (téměř) nekladou.

kiehlsvo6SAZB1HUTQM

 

Novinka s názvem Vital Skin-Strengthening Super Serum je nejnovějším přírůstkem mezi pleťová séra značky Kiehl´s. Ultra lehké a biokompatibilní sérum s rychlým vstřebáváním je založené na 11kDa kyselině hyaluronové a komplexu z adaptogenních bylin. Pomáhá posílit pocit odolnosti, poddajnosti a plnosti pleti, čímž viditelně působí proti známkám stárnutí pro zdravou, mladistvě vyhlížející pleť. Super sérum se snadno zařadí do jakékoli rutiny péče o pleť, ranní i večerní. Lze ho aplikovat po čištění a tonizaci pleti jako před-sérum či sérum, čímž doplní jakoukoli stávající rutinu.

super

.

KOUZLO ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Kromě novinky má Kiehl´s ve své stále nabídce několik obličejových olejů a sér, které jsou oblíbené po celém světě. I přesto, že jsou obličejové oleje a séra velkým trendem už nějakou dobu není úplně jednoduché mezi nimi rozlišovat.

Obličejové oleje často bývají mylně označovány jako séra, co může mat za následek nejen koupi nesprávného produktu, ale také špatné zařazení do rutiny. Oleje a séra mají různá složení, proto také vyžadují jiný způsob aplikace pro jejich efektivní použití. Pokud se ale naučíte mezi nimi rozlišovat, budete schopní vylepšit vaší běžnou rutinu v péči o pleť a dosáhnout tak ty nejlepší výsledky.

Obličejové oleje, jak již název napovídá, jsou směsí olejů vhodných pro pleť. Pleť změkčují a hydratují, pomáhají při udržení hydrataci v pleti, ale taky se začervenáním a vráskami. Obličejové oleje od Kiehl´s obsahují směsi přírodních olejů, které jsou vhodné pro různé typy pleti a je možné je navzájem různě kombinovat.

 
564756I0i6G7ppscB8J

MIDNIGHT RECOVERY CONCENTRATE

Noční olej pro regeneraci a obnovu pleti.

ZJISTIT VÍCE

886794

DAILY REVIVING CONCENTRATE

Ranní olej pro rozjasnění unavené pleti a ochranu před vnějšími vlivy.

539107

CANNABIS SATIVA SEED OIL CONCENTRATE

Olej se zklidňujícím a protizánětlivým účinkem.