OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Nejoblíbenější pánské vůně současnosti

nejoblíbenější pánské vůně současnosti

 

Nedávno jsme vám představili nejoblíbenější dámské vůně současnosti. Nyní je čas se seznámit s nejoblíbenějšími parfémy současnosti pro pány. Které to jsou?

 
jens-lindner-dP6g1YJWQcA-unsplash
 

ACQUA DI GIO POUR HOMME, GIORGIO ARMANI

Jednou z nejoblíbenějších pánský vůní je svěží a čistá toaletní voda Acqua di Gio, díky které se vám vybaví moře a letní dovolená. Tato svěží citrusová vůně v sobě kombinuje tóny bergamotu, cedrového dřeva, hyacintu, neroli nebo jasmínu a pačuli. Muž, který ji nosí, je sebevědomý a nebojí se na sebe upozornit.

gio
 
 
GA_profumo
 

ACQUA DI GIO PROFUMO, GIORGIO ARMANI

Přestože se jedná o žhavou novinku, dokázala si tato parfémová voda i za krátký čas na trhu podmanit mnoho moderních mužů po celém světě. Získala si je především neotřelou kombinací dřevité a kořeněné kompozice doplněné květinami, svěžími mořskými tóny a vůní bergamotu, to vše symbolizuje nespoutanou přírodu, dobrodružství a volnost. V srdci parfému pak najdete tóny rozmarýnu, pelargónie a šalvěje, zakončené výraznou vůní kadidla a pačuli

.

 

Y , YVES SAINT LAURENT

Dosáhl svých cílů, ale stále se posouvá vpřed, rád čelí výzvám a není lehkomyslný. Právě takový je muž, pro kterého je parfémová vody Y druhou kůží. Vůně je smyslná a intenzivní, jak jsme u značky YSL zvyklí, díky ambrovým dřevům a kadidlu. Výrazný tón tvoří svěží kombinace bergamotky a zázvoru, kterou podtrhují podtóny zeleného jablka. Elegantní kontrast vůni dodává šalvěj, jalovec a máta. To vše uzavřené v robustním, ale přesto elegantním flakonu.

Y
 
 
stronger-with-u
 

STRONGER WITH YOU, EMPORIO ARMANI

Toaletní voda Stronger with you určená pro moderního muže, jenž žije přítomností, je typická kořeněným akordem růžového pepře, kardamomu a máty. Základ vůně tvoří kombinace ambrového dřeva, cedru, kaštanu a vanilky. Tu pak decentně doplňují svěží tóny šalvěje, ananasu, melounu či levandule. Ze všeho je cítit jediné poselství – stronger with you!