OSLAVTE DEN ŽEN SE SLEVOU AŽ 25 % NA LANCÔME, SENSAI, CHLOÉ, STILA, BURBERRY A MNOHO DALŠÍCH

(Nejen) Letní kosmetické trendy

(Nejen) letní kosmetické trendy

 

Sledujete módní trendy a chodíte podle nich oblékaná? A co kosmetika? Víte, že existují trendy a sezónnost i v této oblasti? Je to tak. V podstatě jdou ruku v ruce s módními a vlasovými trendy. Představujeme vám, co pofrčí nejen v průběhu letošního léta.

 
ben-scott-tWb7IsL9CnY-unsplash
 

Modrá je dobrá

Barvám suverénně dominuje barva roku 2020, kterou vyhlašuje Institut Pantone. Pro letošek je to modrá v odstínu Classic Blue. Nosí se na nehtech, očích a hodně odvážní ji neváhají vzít i na rty. Nemáte na Classic Blue dostatek odvahy? Nevadí! Zazáříte i s typicky letními odstíny růžové, žluté, korálové či mentolové. Právě pastelové barvičky si letos našly cestu na oči v podobě jemných, ale přesto výrazných očních linek.

 

Glow look

I v letošním roce přetrvává trend přirozenosti a jasu, tzv. glow vzhledu. Platí jak pro šťavnatou a zářivou pleť, tak i pro vlasy. U nich hraje prim především zdravý vzhled a oslňující lesk. U pleti platí, že méně je více, make-up byste měli minimalizovat na co nejtenčí vrstvu a na dno šuplíku uklidit i pudry. Chcete přece, aby vaše pleť zářila! Hitem roku 2020 je po loňském bronzeru tvářenka, kterou můžete bez obav použít třeba i jako oční stíny. Vaší fantazii se žádné meze nekladou. Stálicí pak zůstávají rozjasňovače.

 

Lesklé rty

Tmavé a matné rtěnky ustupují trendu lesklých rtů. Ať už sáhnete po lehce zbarveném balzámu, výraznější rtěnku přetřete průsvitným leskem nebo aplikujete samotný lesk, neuděláte chybu! Šťavnaté rty jsou prostě top!