V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APP20"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Nejen kosmetické nezbytnosti do každé kabelky

nejen kosmetické nezbytnosti do každé kabelky

Kolik kabelek nebo batůžků střídáte? Vsadíme se, že minimálně tři různých velikostí (a pravděpodobně i barev). To se pak může lehce stát, že při přehazování obsahu na něco občas zapomenete. Co by vám v žádné z nich nemělo chybět, samozřejmě kromě peněženky, dokladů a mobilu?

leisara-vSoo12NA9jw-unsplash

Balzám na rty

I když nejste fanoušky rtěnek či lesků, balzám je prostě must have pro každého. Rty vyživí a zvláční a vy tak nebudete mít celý den pocit pnutí nebo nutkání si je stále olizovat.

Žvýkačky

Dali jste si k obědu trochu neprozřetelně těstoviny s česnekem a čeká vás důležitá schůzka? Žvýkačky vás zachrání. Nebo mentolové cucací bonbony.

Diář

Všem těm, kteří ještě nerezignovali na papírové diáře, by neměl v kabelce chybět. Sice si všechno můžete v rychlosti zapsat do mobilu, ale papír a tužka mají svoje kouzlo.

kristina-petrick-qmyebfKk3pw-unsplash6FRYKTAd5OW0D

Dezinfekce

Dříve ji u sebe měl málokdo, dnes už je běžnou součástí každodenní výbavy. Dezinfekci rozhodně využijete kdykoliv, a to i po pandemii.

Parfém

Zahalte se do své vůně kdykoliv díky menšímu balení nebo odstřiku vašeho oblíbeného parfému, který se vejde do kabelky jakékoliv velikosti.  

Papírové kapesníky

Je třeba k tomu něco dodávat? Kapesníčky jsou prostě základ. Bez těch se neobejdete.

Letní kombo

V létě se obsahem kabelek trošku mění – určitě nic nezkazíte opalovacím krémem, transparentním pudrem, který si poradí s lesklou pletí, a termální vodou ve spreji pro osvěžení.

A taky se vám můžou hodit brýle, sluneční brýle, sluchátka, foťák, kniha... a tak bychom mohli pokračovat ?.