NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Naučte se správné aplikační techniky

NAUČTE SE SPRÁVNÉ APLIKAČNÍ TECHNIKY

Vyzkoušeli jste zlatou řadu značky Lancôme - Absolue?  Kateřina Hillebrandová, skin care expert značky Lancôme, pro vás připravila speciální aplikační techniky, díky kterým dopřejete své pleti absolutní regeneraci a opravdový kosmetický zážitek.

,,Řada Absolue je jedinečná a prémiová péče značky Lancôme, která zaručuje okamžitý a viditelný účinek. Líbí se mi, že je věkově neomezená a vhodná opravdu pro každého. Její jedinečnost spočívá ve třech výjimečných druzích růží Lancôme, které jsou obsažené v Grand Rose extraktu."

01_katka_484x4134UB4O9k4Si87Y

02_absolue-range_484x413xXa742U4NrfSy

"Tento extrakt naleznete v každém produktu řady Absolue. Značka Lancôme využila regenerační schopnosti růže, a vytvořila tak výjimečnou řadu péče o pleť pro hloubkovou regeneraci a výživu pleti. Mým oblíbeným je krém Absolue Soft Cream, kde navíc oceňuji vyměnitelnou náplň. Používám ráno i večer na celý obličej včetně dekoltu. Nejlépe v kombinaci s Absolue Oleo sérem pro noční intenzivní péči."KROK 1


Malé množství krému o velikosti lískového oříšku nejdříve zahřejeme mezi prsty a aplikujeme na čelo, nos, tváře a bradu. Roztíráme dlouhými tahy od středu obličeje směrem ven a nezapomínáme ani na střed obličeje, krk a dekolt.

 

03_step1_484x413U37fBornzI463

04_step2_484x413lAwYYbWerj66S

KROK 2


Zbylé množství krému znovu zahřejeme, tentokrát v celých dlaních, a provádíme pohyby tzv. "rozkvétající růže". Přikládáme na obličej od středu směrem ven, jako když se otevírají okvětní plátky růže. Postupujeme opět od čela směrem dolů. Díky tomu krásně stimulujeme a regenerujeme naši pleť. Navíc zajistíme, že produkt proniká do hloubky pleti a krásně se vstřebá.


KROK 3


Oční krém a sérum aplikujeme obdobně. Nezapomínejte pro oblast očí používat speciální péči Toto okolí je totiž mnohem citlivější a tenčí.  Malé množství produktu zahřejeme mezi prsty a nanášíme jemnými tahy od koutku oka směrem ven.

05_step3_484x413N8VyrAkNLQ5sm

06_step4_484x413Ax8v4UyGwc9UF

KROK 4


Stejný tah provádíme na vrchním víčku oka, opět od koutku směrem ven, a také v oblasti spánků. Všechny tyto tahy provádíme 3krát. Díky tomu minimalizujeme viditelnost vrásek a vějířků v oblasti očí, posilujeme svalový základ a navracíme pleti svěžest, jas a regeneraci.