V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Natural look: 4 kroky k přirozenému ruměnci

natural look: 4 kroky k přirozenému ruměnci

 

Také jste si oblíbili loňský trend přirozeného vzhledu? Máme pro vás skvělou zpráv – pokračuje i v letošním roce. A my opět přicházíme s kosmetickou inspirací. Poradíme vám, jak jednoduše docílit přirozeného looku s decentně se červenajícími tvářemi.

 
Makeup-application-natural-flushed-look-step-1-102022-Web-Rendition
 

Lehce zvýrazněte oči

I když jde tentokrát spíš o tváře, vynechat nemůžete ani oči. Zvolte decentní barevnou kombinaci světlých růžových tónů, které budou ladit s vaší pletí. Nejsvětlejší růžový odstín naneste na celé pohyblivé víčko směrem od vnitřního koutku k vnějšímu.

Definujte řasy a obočí

Dokončete vzhled svých očí pomocí oblíbené řasenky – ideálně takové, která se nedrolí. S vrstvením buďte velmi opatrní, pořád platí, že chcete docílit přirozeného vzhledu. I proto své obočí jen lehce učešte, abyste mu dodali divočejší vzhled.

Makeup-application-natural-flushed-look-step-2-102022-Web-Rendition
 
Makeup-application-natural-flushed-look-step-3-102022-Web-Rendition
 

Červenejte se

A teď ten nejdůležitější krok něžného looku. Tvářenka! Letos frčí růžová v tónu vaší pleti. Naneste ji, jak jste zvyklí. A pozor na intenzitu, přece jen toužíte po přirozeném vzhledu.

Zjemněte rty

Dokonalou tečkou celého looku jsou samozřejmě rty, na ty nesmíte zapomenout. Vsaďte na decentní růžovou rtěnku se saténovým či ultra-lesklým finišem nebo na nenápadný lesk.

A přirozený look s jemně se červenajícími líčky je na světě.

Makeup-application-natural-flushed-look-step-4-102022-Web-Rendition