V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Na vlastní kůži: VIP dny v Douglas

NA VLASTNÍ KŮŽI

VIP dny v Douglas

Potřebujete nalíčit, nebo si prostě chcete užít čas jen a jen pro sebe? Klidně běžte do jedné z parfumerií Douglas a svěřte se do rukou zdejších make-up artistů. Uvidíte, že si to užijete a budete odcházet krásnější než předtím.

 
sucha_plet_img
skvrny_img

Já se rozhodla vyzkoušet VIP dny, což je akce, kdy vám make-up artisté představí kolekci určité značky (v mém případě to byla pečující a dekorativní kosmetika Douglas Collection) a pak vás nalíčí. 

Make-up artistka vás nejprve odlíčí, vyptá se na to, co vás v souvislosti s vaší pletí třeba trápí, co byste chtěla vylepšit či zakrýt, a podle toho vám pak doporučí pečující kosmetiku. 

Já se doteď domnívala, jak nemám problematickou pleť, ale byla jsem vyvedená z omylu. Má pleť je normální, v některých místech spíš naopak suchá a citlivá. Těch pár pupínků, co se mi někde objevuje, se prý problémy snad ani nedá nazvat. Stačí tedy ošetřit těchto pár místeček, není potřeba „protipupínkové“ produkty používat plošně. Naopak bych se měla zaměřit na hydrataci a okolo očí už i na první vrásky.

Po první konzultaci pleti už byla řada na líčení. Sama se v podstatě nelíčím. Nanesu make-up, zapudruji, upravím obočí, pak řasenka a konec. Ale když jsem viděla výsledek důkladnějšího (i když pořád přirozeného) nalíčení, možná si budu dávat víc záležet. 

Ale zpět na začátek. Nejprve make-up artistka použila podkladovou bázi, na ni pak samotný make-up. Musí se nechat, že si dala vážně záležet, snažila se, aby byl výsledek perfektní. Vše vysvětlovala, co a jak, kam, proč nanášet…  Celkově jsme se zaměřily na dokonalou, projasněnou pleť - po make-upu přišel na řadu bronzer, rozjasňovač a korektor, který jako kouzlem vyzmizíkoval kruhy pod očima. Krásně upravené obočí a úžasné řasy už pak byly jen třešničkou na dortu.

Trochu jsme diskutovaly o rtěnce, kterou sama v podstatě nepoužívám, ale nebránila jsem se tomu ji vyzkoušet. Make-up artistka vybrala odstín, který jsem odsouhlasila, a pečlivě nalíčila. Musím říct, že to byl nezvyk, zřejmě se nakonec rtěnkou sama líčit nebudu. Ale jsem ráda, že vím, jak na to.

Hodně oceňuju, že make-up artistka vydezinfikovala každý štětec, který použila, dávala si na hygieně opravdu záležet. Celkově velmi ochotně radila a na každou, i sebehloupější, otázku, měla odpověď.

S výsledným líčením jsem byla velmi spokojená. Užila jsem si svou „holčičí“ chvilku, resp. spíše pořádnou chvíli, protože přestože na vás má mít make-up artistka vyhrazených 45 minut, strávila se mnou nakonec skoro dvojnásobek. 

Pokud máte pochyby, jestli líčení vyzkoušet, jděte do toho. Můžete využít jak služeb zdarma, tak i zpoplatněných.
Rezervujte si své líčení ještě dnes na www.rezervace.douglas.cz !