OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Na anti-age péči není nikdy brzy

na anti-age péči není nikdy brzy

 

Podle čeho volíte pečující produkty pro svou pleť? Podle jejího typu, ročního období? A zohledňujete také věk? Že ne? Pak byste měli rychle začít. Zde je hned několik důvodů, proč dopřát své pleti anti-age péči již od zítřka.

 
pexels-shiny-diamond-3762871
 

Péče o pleť se liší s přibývajícím věkem, jiná bude ve 20, 35 a 50 letech. Vaše pokožka si ale pokaždé zaslouží to nejlepší. A kdy s anti-age péčí začít? Nikdy není příliš brzy, buňky začínají prý lenivět a stárnout již po 25. roku. Panika ale samozřejmě není na místě, nejedná se o radikální změnu, jako spíš o začátek dlouhodobějšího procesu. Někoho mohou trápit vrásky již od dvacítky, jiní mohou mít naopak to štěstí, že i v pozdějším věku má vrásek jen poskrovnu. Záleží to na mnoha faktorech od typu pleti až po životní styl. Ale máme dobrou zprávu, stačí nastavit správnou anti-age kosmetickou rutinu, díky které projevy stárnutí zpomalíte.

Základem péče bez ohledu na věk je hydratace a výživa. Ideální jsou různé krémy a séra s obsahem kyseliny hyaluronové. Ta si totiž umí skvěle poradit s obnovou pokožky. A to je přesně to, co chceme.

Vystačili jste si dlouhá léta jen s jedním krémem na noc a jedním na den? Pak byste pomalu měli začít zvažovat další produkty. Kdyby nic jiného, tak určitě oční krém je téměř nutností. Pokožka v okolí očí je totiž jedním z prvních míst, kde se vrásky začínají projevovat. Zapomínat byste neměli ani na svůj krk a dekolt, kde je pleť podobně jemná a náchylná k tvorbě vrásek. Pečovat o ně můžete buď díky speciální kosmetice, nebo stačí rozšířit aplikaci vašeho standardního denního a nočního krému i na tyto partie. Jestli chcete do anti-age péče opravdu pořádně šlápnout, máte na výběr z řady možností – masky na obličej, séra nebo různé liftingové a protivráskové kúry. V produktech pak hledejte přísady jako jsou ceramidy, peptidy, koenzym Q10 nebo kolagen.

Dopřejte své pleti to nejlepší v každém věku.