V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDEALS11"!

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

My Way: Najděte svou cestu s novou vůní značky Armani

my way: najděte svou cestu s novou vůní značky armani

 

Ráda si rozšiřuje obzory, posouvá se, získává nové zkušenosti i zážitky. Ví, kdo je a co chce. Právě takové ženě je určen nový parfém My Way značky Armani.

 
my-way
 

My Way obsahuje v základu bergamot, který je jemně doplněný o tóny pomerančového květu získávaného z ručně sbíraných pomerančů v Egyptě. Z Indie pak pochází taktéž ručně sbírané květy tuberózy a jasmín, jež tvoří srdce parfému. Květinový buket doplňuje madagaskarská vanilka a bílé pižmo. Přičichněte k této jedinečné kombinaci a nechte se vůní svést k objevování.

 
my-way-flowers
 

Flakon je navržen tak, aby se stal vaším oblíbeným talismanem. I proto je každá ze tří velikostí - 30, 50 a 90 ml – snadno doplnitelná z lahvičky s náhradní náplní o obsahu 150 ml. I značka Armani tak dokazuje, že jí na stavu životního prostředí záleží. Flakon v sobě nese také skrytou symboliku. Tmavomodré víčko v podobě kamene představuje Zemi v její typické modré barvě. Zlatý prstenec pak tvoří pomyslnou cestu každé ženy a její sepětí s planetou. Modrá stuha kolem hrdla lahvičky odkazuje na propojení s módním světem Armani. 

Buďte svá a objevujte dosud nepoznané s novou vůní Armani. Protože na každém okamžiku záleží.

 

my-way-refill