SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Moc kolagenu

Moc kolagenu

Toužíte po pevné, zdravé a mladistvé pleti? A vyzkoušeli jste už zázračný kolagen? Víte, proč je vlastně pro naši pokožku tak důležitý? Zjistíte to v následujících řádcích.

girl-2436545_1920

Zprávy o kolagenu a jeho blahodárných účincích na pleť vás zajisté neminuly. V čem ale konkrétně spočívají? A co to ten kolagen vlastně je? Připravili jsme pro vás krátký přehled. Kolagen je protein, který se nachází v celém našem těle. Dokonce tvoří 70 % hmotnosti naší kůže. S věkem bohužel jeho produkce klesá, a proto ztrácí naše pokožka svou vlhkost a pružnost. Dochází k tomu dokonce již před třicátým rokem. Ale k panice není důvod! Tvorbu kolagenu lze stimulovat díky speciálním kosmetickým přípravkům. Ideální kombinací pro vyhlazení a zpevnění pleti je denní a noční krém doplněný pleťovým sérem. Důležité je také nezapomínat na důsledné čištění a hydrataci. Vyzkoušejte některé z následujících produktů a sami poznejte změnu.

033121

Bye Bye Under Eye Eye Cream, It Cosmetics

Tento oční krém zjemňuje a rozjasňuje oční okolí. Poradí si s tmavými kruhy pod očima, minimalizuje otoky a bojuje s mimickými vráskami. Pleť intenzivně hydratuje, takže zlepšuje její pevnost, a zároveň jí navrací přirozený vzhled. Krém nanášejte ráno a večer na vyčištěnou pokožku.

Masterpiece by Simona Aloe Vera & Bezinka by Nutrend, Masterpiece

I doplňky stravy mohou mít pozitivní vliv na produkci kolagenu. Například novinka Masterpiece, nad níž převzala záštitu Simona Krainová. Tento jedinečný kolagenový drink, který nemá na světě konkurenci, obsahuje tři druhy kolagenů, kyselinu hyaluronovou, vitamín C, biotin a vitamin B3, koncentrát z Aloe Vera a důležité minerály. Díky této třicetidenní kúře zpomalíte stárnutí své pleti.

887950
871992

Time Filler, Filorga

Tento vysoce koncentrovaný krém na obličej úspěšně bojuje s povrchovými i hlubokými vráskami. A poradí si i s těmi způsobenými dehydratací. Obsahuje totiž rostlinný extrakt, který pomáhá zachytit vodu. Krém je vhodný pro normální pleť 40+. Malé množství aplikujte ráno a večer. Účinky jsou viditelné již po třech dnech pravidelného používání.

Regenerating Collagen Mask, Masterpiece

Díky této masce na obličej bude vaše pleť krásně hydratovaná, rozjasněná a vyhlazená. Obsažený kolagen pomůže zjemnit vrásky, zpevnit pleť a dodat jí jas. Kyselina hyaluronová zase zajistí tolik důležitou hydrataci. Masku aplikujte na vyčištěnou a suchou pleť, nechte ji působit cca 15 minut a zbytek séra neoplachujte, vklepejte ho do pokožky.

899031