V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Minimalismus na tváři: Jak na každodenní make-up

Makeup-beautyvisual-michaela-closeup-pool-shadow-032024-Web-RenditionBWunu0WM30KGJ

Minimalismus na tváři

JAK NA KAŽDODENNÍ MAKE-UP

Vyznáváte minimalismus v bydlení či módě? A co třeba v líčení? Ano, i do světa kosmetiky si tento trend našel cestu. Spočívá v omezení počtu produktů vaší rutiny a nesnažení se o naprostou dokonalost. Jak na to? Podělíme se s vámi o naše tajné tipy.

mascara7Ovjf4uHReOVm

Zvolte si ústřední bod

Vyberte si rys obličeje, který chcete zdůraznit, abyste dosáhli poutavého, ale jednoduchého looku. Ke zvýraznění očí použijte řasenku. Skvělou volbou je jakákoliv z řasenek značky Yves Saint Laurent.

Nechte pleť dýchat

Vyhněte se příliš silnému krytí, abyste pokožku zbytečně nezatížili. Svůj oblíbený korektor nanášejte selektivně přesně na místa s nejvýraznějšími barevnými odlišnostmi. Až 16 hodin umí krýt hydratační korektor od e.l.f., který je vhodný pro všechny typy pleti.

concelersKdxs9LldzpHO
blushqyqzScNXlYTXE

Vsaďte na jeden barevný příběh

Minimalismus spočívá především v jednoduchosti. Neznamená to ale, že se musíte vzdát barev. Postačí držet se jednoho odstínu. Stejná barva na oči, rty a tváře je přirozeně propojí a vytvoří dokonale sladěný, minimalistický look.

Použijte víceúčelové produkty

Perfektním pomocníkem pro minimalistické líčení jsou tzv. multi-líčidla, například krémové tvářenky, které lze použít také místo očních stínů a rtěnky. Nebo třeba tónovaný hydratační krém s SPF, který vaši pokožku navíc ochrání před slunečními paprsky.

foundation