SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Mezinárodní den žen: Udělejte si radost

mezinárodní den Žen: udělejte si radost

Největší světový svátek žen je tady, dnes slavíme Mezinárodní den žen. Je to ideální doba pro to, abyste se rozmazlovaly. Udělejte si radost kosmetickým dárkem a hýčkejte se bez výčitek.

Womens-day-2021-banner-2000x1500mm-Web-Rendition

MDŽ neboli Mezinárodní den žen se slaví už od roku 1909 na počest stávky newyorských švadlen za volební právo žen, která se konala o rok dříve. V roce 1910 se pak stal svátkem mezinárodním. Pevné datum 8. března, na které Mezinárodní den žen připadá, se ustálilo po první světové válce. V České republice je tradičním symbolem MDŽ karafiát, proč si ale nenadělit něco, co vám bude dělat radost delší dobu? Třeba některý z ikonických parfémů.

Fragrance-product-unbranded-female-fragrances-purple-unlimited-Web-Rendition

Good Girl, Carolina Herrera

Parfém Good Girl poznáte mezi tisíci, jeho luxusní a jedinečný flakon v podobě lodičky s vysokým podpatkem je totiž nezaměnitelný. Tato vůně je symbolem ženskosti, který jí dodává sladký jasmín, jenž kontrastuje s aromatem kakaa a bobů tonka. Nyní můžete parfém pořídit v dárkovém balení spolu s tělovým mlékem.

Candy Night, Prada

Tato parfémová voda přináší své nositelce rafinovanou smyslnost. Tóny hořkého pomeranče a svěžího kosatce kontrastují s vůní kakaa, pižma či pačuli. Luxusní flakon Candy Night hraje nádhernými barvami od půlnoční modré až po červánkovou růžovou. Nechte se unést na vlnách této vůně, jež je symbolem radostné ženskosti.

La Nuit Trésor EdT, Lancôme

Tato toaletní voda je výjimečná nejen svou vůní, ale i flakonem ve tvaru diamantu. Esence z damašské růže se snoubí s ovocnými tóny maliny, liči a rybízu, které doplňují květinové akordy pivoňky a konvalinky. Zahalte se do vášnivé vůně La Nuit Trésor.

708889
075085
954345