V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Méně je více: multifunkční zázraky

méně je více: multifunkční zázraky

Maximální všestrannost s minimální námahou. Tak lze charakterizovat multifunkční produkty. Skrývá se v nich mnohem víc, než je patrné na první pohled. Snadno se používají a jsou navrženy tak, aby odpovídaly našim potřebám. Seznamte se se skvělými účinnými multifunkčními produkty.

Crosscategory-product-multifunctional-pink-white-split-douglas-one-two-free-unlimited-Web-Rendition

Lovely Lip Oil, Douglas

S olejíčkem Lovely Lip Oil budou vaše rty nejen svůdně lesklé a šťavnaté, ale také vyživené a hydratované. Je vhodnou variantou pro všechny, kterým obyčejný balzám nestačí, ale zároveň si netroufají na rtěnky a klasické lesky jim nevyhovují.

Skin Augmenting CC Cream, Douglas

CC krém z Douglas kolekce poskytuje pleti nejen líčení, ale také péči – třeba ochranu proti předčasnému stárnutí. Výsledkem je rovnoměrný vzhled s krytím na míru podle tónu vaší pokožky. Ta je hydratovaná a zároveň chráněná proti slunečnímu záření.

Crosscategory-product-multifunctional-lip-oil-texture-oil-color-douglas-unlimited-Web-Rendition

CC+ Cream with SPF 50+, It Cosmetics

Tento CC krém slouží jako make-up a zároveň jako perfektní ochrana proti UVA/UVB záření s SPF 50+. Je to takové 3v1 – kromě UV ochrany a krycího make-upu slouží i jako hydratační sérum proti stárnutí. Bonusem je perfektní přirozené krytí.

Super Glow Setting Spray, on.two.free!

Fixační sprej nejen zafixuje make-up, ale zároveň slouží jako perfektní osvěžení. Díky obsahu růžové vody má antibakteriální účinky, pleť revitalizuje, hydratuje, rozjasňuje a sjednocuje. A pomyslnou třešničkou na dortu je pak zvýšení zářivosti pokožky.

Lip and Cheek Balm, Douglas

Vychytávka na rty, kterou můžete použít i jako tvářenku. To je lehce zabarvený červený balzám Lip and Cheek Balm. Díky němu vytvoříte snadno a rychle svěží, jednoduchý look.

Makeup-product-multifunctional-textures-tinted-moisturizer-cc-cream-bobbi-brown-it-cosmetics-unlimited-Web-Rendition