NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Mějte nebesky hebké ruce

mějte nebesky hebké ruce

 

Ruce patří mezi nejvíce namáhané části našeho těla. Jsou pravidelně vystavovány nepřiznivým vlivům, častému mytí a v dnešní době i používání dezinfekce. To vše ruce namáhá a vysušuje. Poradíme vám, jak jim celoročně dopřát náležitou péči, aby byly opět v kondici.

 
lina-trochez-ktPKyUs3Qjs-unsplash
 

Věděli jste, že pokožka na rukou je stejně citlivá jako ta na obličeji? Málokdo se o ni ale stará se stejnou péčí jako o svou tvář. Zejména teď v létě. Změňte to, věnujte svým rukám zaslouženou pozornost a ony se vám odvděčí svou hebkostí. Jak na to?

 

Dostatečná hydratace

Hydratace je základem každé péče, ruce nevyjímaje. Ochranu před vysoušením si zaslouží během celého roku, nejen v zimě. Zařaďte proto do své kosmetické rutiny pravidelné používání hydratačního krému na ruce, alespoň dvakrát denně. Opatrně také s obyčejným mýdlem, i to totiž přispívá k vysoušení pokožky rukou.

 

Peeling a regenerace

I ruce si zaslouží jednou týdně pořádný peeling, který je zbaví odumřelých buněk. Následovat by pak měla hloubková regenerace, ideálně s působením přes noc. Zkuste různé zábaly nebo rukavicové masky. Vaše ruce budou jemné, hebké a krásně osvěžené.