Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Matné rtěnky, které vydrží...

matné rtěnky, které vydrží...

...i pod rouškou. Hledáte nějakou takovou, ale pořád ne a ne natrefit na tu správnou? Už nemusíte hledat, našli jsme je za vás! Vybrali jsme 3 tekuté rtěnky s matným finišem, které toho vydrží opravdu hodně. I takovou zátěžovou zkoušku, jakou je nošení roušky. Díky nim můžete být krásné za každých okolností.

mac-tekuta

Retro Matte Liquid Lip Color, MAC

Rtěnky jsou ikonickým produktem značky MAC, tekutou variantu nevyjímaje. Přestože se rtěnka pyšní matným finišem, její složení je ultra-krémové. To usnadňuje její nanášení, stejně jako šikovný aplikátor. Vysoká pigmentace zajišťuje plné krytí a výraznou barvu. Díky složení s obsahem hydratačních složek nedochází k nadměrnému vysušování rtů. Rtěnka je odolná vůči rozmazávání a vydrží až 8 hodin.

Ultimate Satin, Douglas

Tekutá rtěnka Ultimate Satin vydrží až neuvěřitelných 12 hodin! Kónický tvar aplikátoru umožňuje precizní nanášení a složení obsahující olej z malinových semen zajišťuje příjemný pocit na rtech po celou dobu. Díky vitaminu E se pokožce rtů navíc regeneruje.

douglas-matna
tekuta-elf

Liquid Matte Lipstick, e.l.f.

S touto tekutou matnou rtěnkou dosáhnete nádherného dlouhotrvajícího matného vzhledu. Subtilní aplikátor ve tvaru diamantu umožňuje pohodlné nanesení jedním tahem! Obsah vitaminu E dodává rtům hydrataci a výživu.