V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Masáž pleti: Hýčkejte se doma

masáž pleti: hýčkejte se doma

Taky už byste se konečně rádi svěřili do péče kosmetičky a dopřáli své pleti zaslouženou péči? Máme pro vás skvělou alternativu na doma – masáž obličeje pomocí moderních kosmetických vychytávek. Které to jsou?

content-pixie-a-LwvEw6TiM-unsplash

Chcete, aby vaše pleť byla hydratovaná, svěží, zdravá a s minimem vrásek? Vsaďte na obličejové masáže, se kterými vám pomohou velmi oblíbené nástroje jako je roller nebo gua sha. Díky nim rozproudíte lymfu nebo svou pleť díky masáži ráno velmi rychle probudíte.

52894451YwcBO5ODl8m

3D Rose Quartz Roller, Crystallove

Tento face roller z růžového křemene má při pravidelném používání blahodárné účinky na vaši pleť o mysl. Bojuje proti vráskám, zjemňuje rýhy a přináší s sebou zpevňující efekt. Speciální vroubkovaný povrch stimuluje energetické body, rozproudí vaši lymfu a krevní oběh. Pleť tak vypadá vyživeně a zářivě.

Jade Gua Sha, Crystallove

Snad ještě větší popularitě než face roller, se těší gua sha. Speciálně tvarovaná destička, v našem případě z jadeitu, je nedílnou součástí tradiční čínské medicíny už po staletí. Její role je léčebná a diagnostická, v případě masáže obličeje má liftingové účinky. Podobně jako váleček redukuje otoky, rozproudí lymfu, podporuje očištění pokožky od toxinů a rozzáří pleť.

522348
528948OY3EUllkfVZuP

3D Lift Rose Quartz Roller, Crystallove

Zcela jedinečným tvarem vyniká masážní válec z růžového křemene. Díky němu je vhodný hlavně pro konturování obličeje, protože pozvedá obočí, zvýrazňuje lícní kosti a poradí si i s povislými konturami. Zmírňuje otoky a kruhy pod očima.