SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Maria Nila, seznamte se!

MARIA NILA

Seznamte se!

maria_nila_produkty

100% veganská. Bez sulfátů a parabenů. Ze Švédska. Přesně taková je značka profesionální vlasové kosmetiky Maria Nila.
Seznamte se! V portfoliu této značky najdete zejména šampony a kondicionéry a něco málo stylingových produktů. Maria Nila se ale proslavila zejména svými barevnými maskami Colour Refresh. Nabízí odstíny od decentních pískových až po růžové a červené odstíny. Podle délky působení masky s ní můžete svou barvu osvěžit, prodloužit efekt čerstvé barvy nebo si ji dočasně změnit, než vyrazíte ke svému kadeřníkovi. A co na tuto značku, jejíž produkty nejsou testované na zvířatech a jsou šetrné k životnímu prostředí, říká odborník?

Vyzpovídali jsme Pavla Filandra, předního českého kadeřníka, stylistu a technologa firmy New Flag. Se značkou Maria Nila pracuje ve svém salóně a využívá ji i během svých školení pro kadeřníky.


maria_autor

Čím je Maria Nila výjimečná oproti jiným značkám, které běžně kadeřníci používají?

V tomto případě se bavíme opravdu o kosmetice, která je uznávaná celosvětově předními kadeřníky. Nejen to, že klade důraz na šetrnost vůči klientům, ale také vůči životnímu prostředí. Má velice sociální přístup k byznysu, ke klientovi a ráda se zapojuje do různých charitativních projektů, jako třeba aktuálně do projektu s nosorožci.

V poslední době se zvyšuje poptávka po přírodních, veganských a ekologických produktech. Pozorujete i ve svém salónu zvýšený zájem klientů o tyto produkty? Stalo se Vám, že se klient dožadoval použití veganských a přírodnějších alternativ? Zajímají se Vaši klienti o složení produktů, které používáte?

Bio a vegan produkty jsou teď jakýmsi módním trendem, který se nese na vlně kosmetického průmyslu. U mě v salonu je Maria Nila oblíbená pravě u klientů, kteří mají třeba citlivou pokožku, nebo chtějí profesionální péči, která pomáhá a plní požadavky tohoto segmentu klientely. Maria Nila má výhodu v tom, že pokud je správně provedena diagnostika vlasů, produkt sám klienta přesvědčí. Její portfolio je opravdu široké a rozmanité.

Čím Vás produkty Maria Nila překvapili, když jste je poprvé vyzkoušel?

Maria Nila mě osobně překvapila složením, které se vyhýbá složkám, jež nemají v dnešní době ve vlasové kosmetice co dělat. Proto se u téhle značky bavíme o profesionálním materiálu, a ne o péči, která je běžně k dostání v drogeriích. Při dlouhodobém užívání nekvalitní kosmetiky klient sám poznává škody napáchané na vlastních vlasech, které jsou bohužel často již nenapravitelné.           

Který z produktů Maria Nila je tvým favoritem a proč by neměl chybět v naší koupelně?

Mým favoritem jsou Colour Refresh masky, které prodlužují efekt čerstvé barvy. Skvělá je také řada Heal, která je určena na citlivou pokožku. Výborné výsledky také poskytuje stylingová řada, ve které není použita pryskyřice.

color_refresh