V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Make-up pro ustupující víčka

make-up pro ustupující víčka

Věděli jste, že způsob líčení očí není pro každého stejný? Například ustupující víčka vyžadují speciální techniku, která oči zdůrazní. Poradíme vám, jak dodat vašim očím okamžitý liftingový efekt.

Makeup-product-still-foxy-eyes-douglascollection-lancome-esteelauder-Web-Rendition

022439
TIP #1 KOREKTOR

Na vnější část víčka naneste korektor o jeden odstín světlejší, než je tón vaší pleti, a dodejte očím okamžitý efekt pozvednutí.

018840
TIP #2 OBOČÍ

Opticky pozvednout oči dokáže i zvýrazněné obočí. Upravte obočí tak, že vytvoříte vyšší výraznější oblouk, který dodá očím liftingový efekt.

062975
TIP #3 OČNÍ LINKY

Oční linky nanášejte pouze na horní víčko. V případě, že si linkou nalíčíte spodní víčko, může to vaše oči opticky ještě více strhnout. Zdůrazněná vodní linka je pro ustupující víčka naprosté tabu.

750679
TIP #4 ŘASY

Zaměřte se na řasy! Použijte prodlužující řasenku nebo sáhněte po svých oblíbených umělých řasách. Díky tomu opticky „otevřete“ a zvětšíte své oči.


063380

TIP PROFESIONÁLA

Sáhněte po matných očních stínech a naneste je na víčko do tvaru kočičího oka. Vytvoříte tak iluzi pozvednutého oka. Kombinaci třpytivých, lesklých a matných stínů v nude barvách najdete v oblíbené paletce Mini Caramel Nudes od Douglas. Odstíny, pigmentace i výdrž jsou skvělé pro běžné denní i výraznější večerní líčení.