Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Luna 2 nebo Luna 3? Zajistí vám novinka stejně bezchybnou pleť?

Luna 2, nebo Luna 3?

Zajistí vám novinka stejně bezchybnou pleť?


Foreo Luna 2 patří dlouhodobě mezi nejprodávanější produkty v parfumeriích Douglas. Velmi pravděpodobně ji brzy nahradí její sestra - Luna 3. V čem se vlastně čisticí přístroje liší? 

 
luna_2
luna_3

Oba stroječky nabízejí hluboké a šetrné čištění pleti a současně napomáhají vyhlazovat jemné vrásky a eliminovat jejich tvorbu, oba se vyrábějí ve více modelech pro různé typy pleti a oba jsou tvořené měkkými silikonovými štětinkami, které jsou k pleti jemné, ale současně pořádně odvádějí svoji práci.

 

Luna 2

Foreo Luna 2 stačí používat dvě minutky ráno a večer a z pleti zmizí 99,5 procenta všech nečistot včetně zbytků make-upu, černých teček nebo odumřelých kožních buněk. To je samozřejmě mnohonásobně více než při čištění rukama čisticími gely nebo emulzemi. Luna 2 díky tomu také snižuje viditelnost pórů a perfektně připravuje pleť na vstřebávání pečujících přípravků. 

Z jedné strany přístroje najdete zmiňované štětinky, na kterých mimochodem ulpívá mnohem méně bakterií než na nylonových štětinách, které jsou použité u jiných čisticích strojků, na druhé pak speciální hlavici bojující proti stárnutí pleti. Má nižší frekvenci pulzací, takže v rizikových místech obličeje snižuje výskyt vrásek, pleť je pak pevnější a pružnější. 

Foreo Luna 2 koupíte ve čtyřech provedeních - pro mastnou, normální, citlivou a smíšenou pleť. Poznáte je velmi jednoduše podle barvy.

Přístroj se používá velice snadno - prostě jen navlhčíte obličej, nanesete oblíbený čisticí gel, zapnete Lunu a masírujete. Luna je vodotěsná, takže si ji klidně můžete vzít do sprchy nebo do vany a vydrží opravdu dlouho a dlouho - uvádí se až 7 měsíců na jedno nabití. Po uplynutí dvou minut se strojek sám vypne. Pak už stačí jen osušit, nanést oblíbený pleťový krém nebo sérum, a znovu masírovat Lunou, tentokrát v anti-age módu.

Za sebe mohu říct, že mě kvalita čištění až překvapila. Používala jsem Lunu po odlíčení spolu s gelem Clear Focus od Douglas, a výsledek byl skvělý. Pleť byla viditelně zdravější, brzy se přestalo tvořit tolik pupínků A rozhodně ubylo černých teček. Masáž proti vráskám jsem tolik nepoužívala, přeci jen ty mě zatím příliš netrápí.

Přístroj Foreo Luna 2 koupíte zde.

Luna 3

Nejnovější přírůstek do rodiny švédských čisticích přístrojů hodně vychází ze svých předchůdců, ale čištění ještě o úroveň pozvedá. Stejně jako Luna 2 velmi efektivně odstraňuje v podstatě všechny nečistoty, maz, staré kožní buňky a make-up, ovšem stíhá to už za jednu minutu. Tím pleť udržuje v té nejlepší kondici, pěkně čistou, zářivou a zdravou.

Hlavice „trojky“ je o třetinu větší, než tomu bylo u dvojky, navíc má o třetinu delší a o čtvrtinu měkčí štětinky, takže vyčistí i problematická místa, čistí více do hloubky a pleť netahá a zachovává její pružnost. Navíc má vylepšenou technologii T-Sonic se šestnácti různými intenzitami.

Stejně jako Luna 2 nabízí i trojka celou řadu masážních procedur, které cílí na konkrétní oblasti obličeje. Vrásky tak v podstatě mizí před očima.

I trojku seženete v různých barvách podle typů pleti, tentokrát jsou k dostání tři modely - pro citlivou normální a smíšenou pleť. Opět je poznáte podle barvy.

Novinkou je, že Lunu 3 můžete propojit i s aplikací na svém telefonu nebo tabletu. Můžete si tak nastavit intenzitu čištění a synchronizovat appku s přístrojem.

Moje zkušenost je taková, že i v tomto případě je čištění prostě perfektní. Strojek si zamilujete už po pár dnech, protože vaše pleť bude rozjasněná, hladká a heboučká. Černé tečky mi v podstatě zmizely a všimla jsem si, že pokožka mnohem lépe vstřebává následný pečující krém. Moc se mi líbí i aplikace, která poradí třeba i s tím, jak na různé masáže.

 

Přístroj Foreo Luna 3 koupíte zde.