V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APP20"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Luminous Silk: Vítej, zářivá pleti

luminous silk

Rozjasněná, hedvábně jemná pleť. Jak na to?

 

Řada Luminous Silk značky Giorgio Armani Beauty je synonymem pro rozjasněnou a hedvábně jemnou pleť. Nevěříte? Přesvědčte se!

Krása spočívá v pojetí Armani Beauty ve vyzdvižení přirozenosti za pomocí lehkých retuší. A právě to umí naprosto dokonale řada Luminous Silk. Chcete mít také projasněný, ale přesto přirozený, make-up během celého dne? Inspirujte se tipy modelky Sary Sampaio a značky Armani Beauty.

1. Příprava pleti

Podkladové báze Luminous Silk Hydrating Primer, která pleť nejen připraví na aplikaci make-upu, ale také ji hydratuje, zjemní a rozzáří.

2. Nanesení make-upu

Dalším krokem je samotný lehký tekutý make-up Luminous Silk Foundation inspirovaný nejjemnějším hedvábím. Pleti dodává přirozený jas díky tomu, že krásně odráží světlo. Jeho hedvábný finiš navíc vydrží celý den. Nanášet ho můžete buď prsty, nebo štětcem, jak jste zvyklé. Začněte pod očima a následně pokračujte jemnými tahy od nosu směrem do vnějších stran obličeje. Ještě většího rozjasnění dosáhnete díky tekutému rozjasňovači Fluid Sheer.

3. Zakrytí nedokonalostí

Potřebujete zakrýt menší nedokonalosti nebo kruhy pod očima? Sáhněte po korektoru Luminous Silk Multi-Purpose Concealer ze stejné řady. Tento středně krycí korektor se vyznačuje jemnou, ale intenzivně pigmentovanou texturou. I on umí pleť rozjasnit a zároveň ji hydratuje.

4. Fixace

A na závěr už stačí make-up pouze zafixovat. S tím vám pomůže fixační sprej Armani Prima Refreshing Make-up Fix, který pleť hydratuje a osvěžuje. Jeho použitím prodloužíte výdrž svého make-upu.

Dopřejte své pleti kouzlo záře a rozjasnění díky řadě Luminous Silk od Giorgio Armani.

 
151774