NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Listopadové novinky

listopadové novinky

Předvánoční měsíce jsou extrémně bohaté na novinky z kosmetického světa. Jaké jsme si pro vás přichystali v listopadu? Podívejte se na náš výběr a nechte se inspirovat třeba při hledání toho pravého vánočního dárku.

 
Butterstick-Lip-Treatment

Balzám na rty Simply Rose, Kiehls

Butterstick Lip Treatment obsahuje směs výživného kokosového oleje a citronového másla. Může se pochlubit extrémně hydratačními a zklidňujícími účinky. Rty jsou jemně a hydratované až 12 hodin. Výhodou je i snadné nanášení. Simply Rose se navíc může pochlubit sluneční ochranou SPF 30. Letos se tato limitovaná vánoční edice oblékla do designu francouzské grafičky a ilustrátorky Maïté Franchi.

Thank U, Next, Ariana Grande Fragrances

Novinkou mezi dámskými parfémy je něžná, ale zároveň i svůdná vůně z dílny Ariany Grande Thank U, Next. Tóny bílé hrušky se snoubí s divokými malinami v kombinaci s opojnou vůní růžových okvětních lístků a kokosu. Sametové pohlazení parfému dodává pižmový základ v netradičním propojení s cukrovou makronkou. Třešničkou na dortu je pak flakon ve tvaru pukajícího srdce v jemném růžovém provedení.

Thank-U-Next
Lip-Scrub-D

Lip Scrub, Douglas

Peeling na rty si pomalu ale jistě nachází své fanynky. Právě on totiž umí vykouzlit jemné a hedvábně hladké rty, na které je pak radost nanášet rtěnku. Jemně odstraní suchou kůži a rty připraví na aplikaci balzámu i dalších produktů. Vyzkoušejte ho!

Dalmatin Jasper Roller, CRYSTALLOVE

Masážní váleček na obličej je hitem posledních několika měsíců. Proč si ho zamilovaly ženy na celém světě? Je základem pro lymfatickou masáž obličeje, krku a dekoltu. Chladný kámen pomáhá redukovat otoky očí a kruhy pod nimi či zlepšuje prokrvení. Jeho účinek můžete zesílit uložením do lednice pár minut před použitím. Při pravidelném používání redukuje vrásky a zlepšuje pružnost pleti.

Dalmatin-Jasper-Roller