NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Lip boostery pro výraznější rty

lip boostery pro výraznější rty

Toužíte po krásných, výrazných plných rtech, ale zároveň odmítáte jakékoliv kosmetické zákroky? Vyzkoušejte speciální produkty na rty, tzv. lip boostery, které opticky zvětšují jejich objem.


431595kzKQaPymGO8lY

Dior Addict Lip Maximizer Serum, Dior

Tuto jedinečnou univerzální péči o rty v podobě lesku můžete aplikovat jak přes den, tak i večer jako noční sérum. Rtům dodává 24hodinovou hydrataci a okamžitý i dlouhodobý objem rtů.


Nutri Filler Lips, Filorga

Po použití tohoto balzámu jsou rty okamžitě vyživené a získají svůj přirozený jas. Díky obsahu bambuckého másla a vyživujících olejů Nutri Filler Lips rty obnovuje a chrání. Peptidový kolagenový booster je vyhlazuje a obnovuje nejen přírodní plnost, ale také kontury rtů. A do třetice všeho dobrého – koktejl revitalizačních účinných látek oživuje přirozenou barvu rtů.

957971

733862

Lip Volumizing Gloss, Douglas

Nejen krásné rozjasnění, ale také příjemný objem vašim rtům opticky dodá lesk na rty od Douglas. Kromě průhledné verze máte na výběr z dalších čtyř barev laděných do decentních růžových tónů.


Maxx Maxximiser, XX Revolution

Olej z hadince, papáji a slunečnice dodá v kombinaci s kyselinou hyaluronovou a tri-peptidy vašim rtům nejen objem, ale také krásný lesk. Jedinečný aplikátor vám usnadní nanášení.

308629