V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Libre Le Parfum: Ikonická hvězda ztělesňující svobodu

LIBRE_BACK-UP_ZALOHA-VYSSIA-KVALITA

S novou dámskou vůní Le Parfum od Yves Saint Laurent nabere vaše svoboda nových rozměrů

Pro dnešní ženy je svoboda tím největším luxusem. Po letech boje za emancipaci a úspěch se z ní stal způsob myšlení. Způsob hry podle vlastních pravidel. Protože jedině tak můžete být svá. Bez kompromisů. Bez omezení. Můžete být silná i ženská zároveň. Závislá na luxusu i ve spojení s přírodou. Ultra chladná i doběla rozžhavená, poháněná svým vnitřním ohněm, užívající si života ve všech směrech. Vykřičte to ze sebe, jestli chcete. Nenasytně experimentujete a přijímáte všechny své paradoxy. 


DUA_483x483px

IKONICKÁ HVĚZDA ZTĚLESŃUJÍCÍ SVOBODU

Nikdo nedokáže ztělesnit odvážnou, neokázalou a nekompromisní ženskost, kterou LIBRE vyjadřuje, s větší autenticitou než Dua Lipa, která je od roku 2019 tváří a hlasem ženy LIBRE. Mladá okouzlující a sebevědomá zpěvačka a skladatelka, která proslula svými odvážnými módními kreacemi, udává kulturní trendy a je nejvíce sledovanou umělkyní na světě. Je ikonou a inspirací pro ženy na celém světě. Pro novou kampaň LIBRE Dua přináší zbrusu novou, žhavou coververzi kultovní písně George Michaela „Freedom!“ z roku 1990, která se tak stává hymnou svobody pro ženy LIBRE na celém světě. OKUSTE „OHNIVÉ KVĚTY“

Srdce parfému LIBRE Le Parfum se při dotyku s hřejivým kořením zbarví do ruda jako „ohnivé květy“, které byly inspirací průkopnické vůně YSL Opium vytvořené v sedmdesátých letech. Rudá jako marocké písky, které inspirovaly křiklavou paletu módní ikony. Rudá jako plameny, které hoří v srdci ženy YSL. Teplejší tóny LIBRE Le Parfum doplňuje také výraznější medový aspekt. Ten je již ve vůni přítomen ve formě vzácného absolutu z pomerančových květů a umocňuje jej svůdný medový akord šafránu z YSL Ourika komunitních zahrad, který zahaluje čistě bílé okvětní lístky do zlaté aury. Jeho lahodnost podtrhuje výjimečná infuze bourbonské vanilky, vytvořené speciálně pro YSL Beauty, která zachycuje sladké tajemství vzácného lusku.


Snimek-obrazovky-2022-10-12-125911

LIBRE-KOLEKCIA_483x483px

SVOBODA MÁ MNOHO TVÁŘÍ. JAKÁ JE TA VAŠE?

V Yves Saint Laurent Beauty vědí, že pro každého znamená svoboda něco jiného, a proto se snaží vyhovět všem. Nejnovější vůně Le Parfum je jen dalším přírůstkem do rodiny vůní z kolekce Libre. Ať už si vyberete silnou Le Parfum, intezivní Eau de Parfum Intense, klasickou Eau de Parfuma nebo svěží Eau de Toilette, pocit svobody a touhy po ní by se měl dostavit okamžitě. Vyjděte svobodě vstříc již dnes, protože svoboda nepočká... ani vy byste neměli.

Žádné jiné slovo nemůže dnešní ženu lépe vystihnout. Buďte LIBRE.