NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Letu zdar! Zůstaňte krásná i během dlouhých hodin v letadle

LETU ZDAR

ZŮSTAŇTE KRÁSNÁ I BĚHEM DLOUHÝCH HODIN V LETADLE

 

Suchý vzduch, který klimatizace pohání pořád dokola celou kabinou, stres, málo spánku a všelijaké jídlo. To všechno se během dlouhého letu na vysněnou dovolenou podepíše i na vaší pleti. Naštěstí existují možnosti, jak hodiny v letadle přežít krásná a v pohodě, abyste hned mohla vyrazit vstříc dovolenkovým zážitkům. 

 

Před letem

woman-2197947_1920

Připravte se na dlouhou cestu už předem. Třeba tím, že se pořádně vyspíte. Ne nadarmo se říká vyspat se do růžova. Dobře odpočinutá budete klidnější a také plná energie. Noc před odletem proto neponocujte, ale snažte se využít ji na maximum a prospat se. 

 

 

Další, na co je potřeba předem myslet, je hydratace. Protože suchý vzduch, jaký proudí v letadle, není špatný jen pro vaši pleť, ale pro celé tělo. Proto už několik dní před odletem pořádně pijte. A na mysli máme vodu, neslazený čaj nebo minerálku. Naopak si odpusťte kávu a alkohol.

mineral-water-1532300_1920mM5K7ytfARKua
 
SKINCARE_APPL_CLOSEUP_FaceLashesCream_20210228_view

Pokud jde o pleť před letem, dopřejte jí maximální péči. Aplikujte výživnou masku a následně kvalitní hydratační krém. Do letadla se neličte, naopak se pečlivě odličte. Pokud chcete být ještě na letišti nalíčená, použijte poté na palubě odličovací ubrousky.

 

 

 
 

Během letu

Na palubě letadla jste hodně limitovaná přípravky, které můžete mít s sebou, ale určitě se vyplatí si do příručního zavazadla přidat i nějakou tu kosmetiku. V první řadě je to hydratační mlha nebo termální voda ve spreji. Tu si na tvář stříkněte klidně kdykoliv během letu a doplňte tak potřebnou vláhu.

 

 

SKINCARE_APPL_CLOSEUP_SeveralProductsOnShelvesWithHand1_30112021_view
 
SKINCARE_APPL_CLOSEUP_BiothermSerumOpenHandMirror_30112021_view

Přibalte si také malé balení hydratačního séra plného antioxidantů, které pleť ochrání před vysušením. Vzduch v kabině totiž obsahuje jen málo kyslíku a z pleti vyždíme, co může.

 

 

Pokud máte před sebou skutečně dlouhý let, nestyďte se dát si na obličej plátýnkovou masku plnou výživy. Případně, pokud chcete být diskrétnější, naneste si klasickou masku, kterou pleť po chvíli “vcucne”.

 

passengers-519008_1920
 
SKINCARE_APPL_CLOSEUP_NudeLipsGlowSkin_20200228_view

A nezapomeňte ani na rty, pravidelně je promazávejte balzámem nebo výživným přípravkem, a oči, kterým uděláte obří službu očním krémem. Skvělým vynálezem jsou přípravky, které obsahují kovovou kuličku nebo aplikátor, kterými jemnou pleť v očním okolí rovnou namasírujete a eliminujete tak kruhy a otoky.

 

 

Nejde ovšem jen o pleť. Než v letadle pomyslně ulehnete, vyčistěte si zuby, rozčesejte vlasy a promažte ruce krémem. Vzhledem k tomu, že můžete mít na palubě letadla jen omezené množství tekutin a krémů, pořiďte si cestovní balení svých oblíbených produktů, případně požádejte v parfumerii o vzorečky.

 

haircare-beautyvisual-half-bun-beach-waves-unlimitedE3m548rKdkrDR
 

Před výstupem

MAKEUP_APPL_CLOSEUP_FallLookNudeLipsDarkEyes2_31082021_view

Chcete být krásná a nalíčená, hned jak opustíte letadlo? V tom případě jsou tu BB a CC krémy, které jak zajistí hydrataci pleti, tak zakryjí drobné nedostatky. A dovolená může začít.