V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Letní vlasový styling

letní vlasový styling

 

Léto se pomalu hlásí, ale vaše dovolená je zatím v nedohlednu? Nevadí! Přičarujte si dovolenkovou atmosféru díky hravým účesům. Poradíme vám, co frčí a jak si podobné účesy vytvořit i doma.

 
summer-hair
 

Na vlnách

Nechte se unést vlnami! Volné, pevné, nedbalé, roztomilé kudrlinky – vlny na všemožné způsoby jsou nestárnoucí klasikou, a právě teď nastává jejich nejlepší sezóna. Dodají vám šmrnc, a navíc jsou skvělým doplňkem k rozevlátým letním šatům a halenkám. Zkuste jich docílit přirozeně díky zapletení copánků přes noc nebo sáhněte po staré dobré klasice v podobě natáček. Pokud chcete využít žehličku nebo kulmu, nezapomeňte na vlasy nejdříve aplikovat některý z produktů na termo-ochranu. Na závěr vlny zafixujte lakem na vlasy.

Messy look

„Vstala a šla“ je jeden z nejoblíbenějších účesů nejen v létě. Ale pozor, docílit téhle nedbalosti není zase tak jednoduché, jak se může zdát. Při tvorbě vám pomůže jak lak na vlasy, po jehož aplikace vlasy rozcuchejte, případně natupírujte. V případě kratších účesů můžete sáhnout i po vosku.

 

Plážový vzhled

Nechystáte se letos k moři, ale chybí vám klasický beach rozcuch? Docílit plážových vlny jako na dovolené vám pomohou speciální slané stylingové spreje. Díky nim budou vaše vlasy vypadat, jako byste opravdu přišla z pláže.

 

Hlavně zářivě

Na složité účesy vás neužije, dáváte přednost spíš na volno rozpuštěným vlasům? Podlehněte toto léto kosmetickému trendu GLOW a oslňte své okolí díky lesklým a na pohled zdravým vlasům. Lesk dominuje kosmetickým trendům už delší dobu a svou stopu zanechal právě i v oblasti péče o vlasy. Využijte speciální spreje, po jejichž aplikaci budou vaše vlasy jednoduše zářit, a navíc jim dodáte i sametovou hebkost.