OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Letní nezbytnosti do kabelky

letní nezbytnosti do kabelky

 

Kapesníčky, korektor, rtěnka, make-up. Co nosíte v kabelce vy? A bez čeho se v nadcházejícím letním období prostě neobejdete? Dali jsme dohromady pár věcí, bez kterých u nás nedáme v létě ani ránu. Máte to podobně?

 
laura-chouette-b7kMR1VYAJc-unsplash
 

Balzám na rty

Vaše rty si zaslouží pravidelnou dávku hydratace. Přibalte si proto do kabelky i běžný balzám na rty. Aplikujte ho na střídačku s vaší rtěnkou nebo leskem. Vyhnete se tak suchým a olupujícím se rtům, kterým nesluší žádná, byť sebedražší, rtěnka.

 

Opalovací krém

Že se nechytáte k vodě? Sluníčko přece opaluje i ve městě. Nepodceňujte jeho sílu! Zejména pokud po práci vyběhnete s kamarádkou někam na zahrádku nebo do parku, bude vaše pleť za sluneční ochranu vděčná. Nemusíte s sebou nutně tahat 200ml balení, malé cestovní o obsahu 30 nebo 50 ml vám určitě na pár neplánovaných posezení na slunci vystačí.

 

Pudr

Pokud preferujete spíš matnou pleť, neměl by právě v letním období chybět ve vaší kabelce pudr. Nejvhodnější je transparentní, který zamaskuje lesklé čelo, ale zároveň nebude mít vliv na tón vaší pleti.

 

Termální voda

Potřebuje vaše pleť průběžnou hydrataci? Pořiďte si do kabelky termální vodu ve spreji a nebojte se ji aplikovat několikrát denně. Oceníte ji i v horkých dnech, kdy vám poskytne příjemné osvěžení.

 

Dezinfekce

A nesmí chybět samozřejmě ani dezinfekce. Nezapomínejte na ni hlavně pokud se chystáte dotýkat se obličeje.

 

Voda

Ať už vyrážíte kamkoliv, přibalte si s sebou lahvičku vody. Dodržovat pitný režim je zvlášť v létě důležité nejen pro vaši pleť, ale pro celý organismus.

Co nesmí chybět ve vaší kabelce? Podělte se s námi!