OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Lehká péče o pleť na léto

Makeup-beautyvisual-michaela-closeup-pool-shadow-032024-Web-Rendition

Lehká péče o pleť na léto

Jak během teplých letních dní pečovat o pleť, aby na ni náročné období mělo co nejmenší vliv? Představujeme vám čtyři užitečné tipy, díky kterým vaše pokožka zůstane i v létě v dobré kondici. 

Skincare-product-douglas-collection-cream-unlimited-Web-Rendition

Hydratace

Základem pro zdravou pokožku v jakémkoliv ročním období je dostatečná hydratace, a v létě speciálně. Pokud chcete pleti dodat pořádnou dávku vláhy a projasnění, a zároveň se vyhnout jejímu nadměrnému maštění, je skvělou volbou lehký gel krém. Vyzkoušejte například Vitamin Radiance Glow Mattyfing Gel Cream z kolekce Douglas Essential. Obsažený vitamin C pomáhá bojovat s bledým tónem pokožky, které navrací její přirozený jas, dodává jí důležité živiny a krásně zjemňuje.

Tonizace

Jak i v létě udržet pleť pružnou? Zařaďte do své kosmetické rutiny toner, který pokožku efektivně čistí, zklidňuje ji, hydratuje a připravuje na další péči. Radiance Tonic Lotion z kolekce Douglas Essential obsahuje 99 % přírodních ingrediencí a po jeho použití bude vaše pleť vyrovnaná, hebká a zářivá.

Skincare-product-pool-douglas-collection-unlimited-Web-Rendition
Skincare-product-mask-pool-onetwofree-travel-unlimited-Web-Rendition

Maska

Aby byla vaše pleť v té nejlepší kondici, dopřejte jí jednou až dvakrát týdně pleťovou masku. Skvělou volbou pro letní dny je Hyaluronic Power od značky čisté kosmetiky one.two.free. Pokožce dodává potřebnou hydrataci, zlepšuje její pružnost a účinně redukuje jemné linky. Výsledkem je dokonale hydratovaná a rozzářená pokožka! A hodí se i pro citlivou pleť.

Peeling

V čem tkví tajemství krásné pleti? Kromě dostatečné hydratace je to především dokonalé čištění. S tím vám pomůže třeba exfoliační peeling z kolekce Douglas Essential Exfoliating Scrub, který jemně, ale důkladně odstraňuje odumřelé kožní buňky a hloubkově čistí póry. Pokožku také vyživuje, posiluje, hydratuje a samozřejmě vyhlazuje, takže je krásně vyčištěná, hladká a sjednocená.

Skincare-product-pool-water-douglas-unlimited-Web-Rendition