NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Lash Day: oslavte mezinárodní den krásných zdravých řas

lash day: oslavte mezinárodní den krásných zdravých řas

Řasy jsou základ. Přitáhnou pohled k vašim očím. Stojí a padá s nimi každý look. A právě proto, že jsou tak důležité, vznikl Lash Day, mezinárodní den krásných zdravých řas. Letos připadá na pátek 19. února. Oslavme ho společně!

orez

Kromě estetiky mají řasy i další, důležitou úlohu. Chrání oko před vnikáním nečistot, pomáhají předcházet infekcím a zabraňující nadměrnému odpařování vlhkosti očí. Řasy jsou prostě nesmírně důležité. A proto dnes oslavujeme krásné zdravé řasy. Vzdejte těm svým hold třeba novou řasenkou!

611488

Built to Lash Mascara, Florence by Mills

Tato prodlužující řasenka, vyrobená z rostlinných složek, se pyšní extrémně černým pigmentem. Klasický kartáček řasám dodá krásný objem a zároveň je prodlouží! A navíc se nerozmazává. Co dodat?

Lash Freak, Urban Decay

23,6. Tolikrát větší objem přináší řasenka Lash Freak vybavená specificky tvarovaným kartáčkem, který umí vyčarovat objem, délku i dlouhotrvající natočení. Navíc bezpečně odolá potu a rozmazání, takže zvládne i sportování.

598025
291377-1

Lash Love Mascara, Douglas

Řasenka Lash Love Mascara dodá vašim řasám jedinečný objem. O ten se postarají kratší štětiny, ty delší řasy krásně natočí. Díky svému složení se hodí i pro citlivé oči. A to nejlepší nakonec? Odlíčíte ji pohodlně pomocí teplé vody!

Lash Idôle, Lancôme

Dejte sbohem žmolkům s ikonickou řasenkou Lash Idôle.  Díky 125 štětinkám a 360 mikrovlánkům získají vaše řasy dokonalý objem. Novinkou je receptura s gelovou emulzí obsahující 4x méně vosku, díky čemuž budou vaše řasy lehké, bez žmolků a s výdrží až 24 hodin!

687121