OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Lancôme Lash Idôle Mascara

4 kroky pro dokonalé a pevné řasy!

Toužíte po neodolatelném, svůdném pohledu? A víte, co je jeho základem? Přece pevné, dlouhé a výrazné řasy. Poradíme vám, jak jich docílit. Postačí vám k tomu 4 produkty francouzské ikonické značky Lancôme. Vaše řasy posilní, vyživí a zajistí jim ochranu. Které to jsou?


VISUALS_lash_serum_blog_visuals_484x413

Krok 1 - Regenerační sérum na řasy

Neobejdete se bez regeneračního séra Cils Booster, které řasy posílí, vyživí a ochrání. Vaše řasy díky němu budou pevnější a hustší. A to nemluvíme o zdravějším vzhledu! Sérum obsahuje 4 nejvíce koncentrované aminokyseliny (serin, prolin, arginin a kyselina glutamová), které se podílí na revitalizaci řas.

Sérum je vhodné pro všechny typy řas a snesou ho i majitelky citlivých očí. Aplikujte ho dvakrát denně – ráno a večer – a výsledky se dostaví během 4 týdnů. Hustota a délka vašich řas bude obnovená.Krok 2 – Podkladová báze

Pečující podkladová báze Cils Booster XL dodává řasám výživu a připravuje je na aplikaci dalších produktů. Obsahuje mikrovlákna a vitamín E, díky čemuž řasám dodá délku i objem. Zároveň je vyhladí a pomůže tak maximalizovat výsledný efekt řasenky. Díky bílé barvě báze více a intenzivněji vyniknou černé pigmenty řasenky.

VISUALS_cils_booster_blog_visuals_484x413

VISUALS_lash_idole_blog_visuals_484x413

Krok 3 – Řasenka

Dejte sbohem žmolkům a slepeným řasám. S objemovou řasenkou Lash Idôle dosáhnete dokonalých řas. A to především díky zahnutému kartáčku se 125 štětinami různých velikostí a 360 mikrovlákny pro snadné a bezchybné nanášení. Lash Idôle prodlouží a natočí i ty nejmenší řasy a vy se tak budete moct pochlubit bezkonkurenčním objemem. Díky nové receptuře s gelovou emulzí a s 4x nižším obsahem vosku budete mít skvělý pocit lehkých řas.Krok 4 – Odličovač

Ano, i odličování má vliv na kondici a vzhled řas. A velký! Dvoufázový odličovač Bi-Facil je speciálně určený na citlivé oční partie. Šetrně a dokonale odstraní make-up a hravě si poradí i s voděodolným líčením. Olejová báze rozpouští make-up a vodní pleť zvláčňuje, osvěžuje a regeneruje. Je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a používat ho mohou i nositelky kontaktních čoček.

VISUALS_bifacil_blog_visuals_484x413