V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APP20"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Lancôme Absolue: Tajemství věčného mládí

tajemství věčného mládí

nové sérum z řady absolue

Od roku 1965 je zlatá řada Absolue od Lancôme symbolem typicky francouzské luxusní péče o pleť. Inspirována schopností přírody regenerovat se, kombinuje řada Absolue nejinovativnější vědu s nejluxusnějším senzorickým působením k vytvoření péče o pleť s bezkonkurenční účinností.

NM_VS_SERUM_SOFT_PLONGEE_3614273346498CajHgM2JHMXX3

V letošním roce vstupuje značka Lancôme do nové vědecké oblasti o buněčné dlouhověkosti, slibný vědecký obor, který koriguje stárnutí pleti na molekulární úrovni. Na základě těchto poznatků vytvořily vědci značky Lancôme nové sérum Absolue The Serum, které je krok vpřed v péči o pleť a vylepšené o nové porozumění procesu stárnutí.

Blog_foto_2

V HLAVNÍ ROLI RŮŽE

Průlomová ingredience a přírodní fenomén růže Absolue Perpetual Rose™ s 80 bílými vonnými lístky, která aktivuje mladistvý vzhled pleti, obohacená o výtažky z růžového dřeva, které působí pozitivně proti oxidačnímu stresu. Tyto růže jsou ručně sbírané a organicky pěstované v náhorní plošině Valensole na jihu Francie. Na rozdíl od jiných růží, které kvetou jen jednou nebo dvakrát ročně, Absolue Perpetual Rose ™ má bezkonkurenční regenerační schopnosti. Jako by ji napájel tajný elixír mládí, má výjimečnou vitalitu a kvete téměř nepřetržitě po celý rok. Miliony molekulárních frakcí této růže jsou obsaženy v novém séru Absolue.

UDRŽITELNÉ BALENÍ

Absolue The Serum je důkazem toho, že balení může být udržitelné, a přesto si zachovat luxusní vzhled. Láhev je vyrobena ze 40 % recyklovaného skla a je možné ji používat několikrát po sobě, stačí si jen po spotřebování produktu koupit náhradní náplň. Díky tomu bylo při výrobě použito o 63 % méně plastu a o 37 % méně kartonu. Vyměnitelná náplň séra je navíc i cenově výhodná.

Blog_foto_3_483x413
Blog_foto_4_483x413

MLADISTVÝ VZHLED PRO VAŠI PLEŤ

Sérum urychluje obnovu epidermálních buněk a zanechává pleť viditelně mladší, pevnější, zářivější a vyplněnou. Nejenomže napomáhá redukovat známky stárnutí, ale zároveň zpomaluje tvorbu nových známek. Přináší pleti regeneraci a výživu a je příslibem neuvěřitelných výsledků pro ženy, které touží nejen po účinnosti, ale také po opravdovém smyslovém zážitku.

Zažijte opravdový kosmetický rituál a objevte speciální aplikaci produktů řady Absolue.