NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Krásná i v létě

krásná i v létě

Chcete vypadat krásně a svěže i během parných letních dní? Přizvěte si na pomoc kosmetické zachránce, které vás nenechají ve štychu ani během těch nejvyšších teplot. Kteří to jsou?

 
ethan-robertson-SYx3UCHZJlo-unsplash
 

Voděodolné líčení

Letním základem je voděodolný make-up, na který se budete moct spolehnout za každé situace i teploty. Ten pak doplňte i voděodolnou řasenkou, ať to máte kompletní. Tahle dvojka vás podrží jak v horkých dnech, tak třeba i při sportu, kdy se potíte. Pomůže i fixační sprej, vyzkoušejte ho. Samozřejmostí je pak i speciální odličovač na voděodolný make-up.

Tip: Pokud si malujete oči, ale víčka se vám potí, vsaďte na bázi pod oční stíny. Víčko zmatní a líčení je pak snazší a zároveň vám vydrží déle.

 

Termální voda

Potřebujete se během dne osvěžit? Sáhněte po termální vodě ve spreji. Nejenže vás krásně ochladí a osvěží, ale zároveň vaši pleť hydratuje. A to je to, co v létě opravdu ocení.

 

Transparentní pudr

Potíte se, ale nechcete se lesknout? Nepříjemné kapičky potu zamaskuje transparentní pudr, díky kterému bude vaše pleť krásně matná i během tropických dní. Nevěříte? Vyzkoušejte ho!