NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Krásná díky Florence By Mills

krásná díky florence by mills

 

Seznamte se s novou značkou dekorativní a pleťové kosmetiky Florence By Mills. Světlo světa spatřila teprve v roce 2019, ale i za tak krátkou dobu si ji stačily oblíbit ženy a dívky po celém světě. A to nejen díky své univerzálnosti, šetrnému složení a snadnému nanášení, ale i díky krásným obalům.

 
Crosscategory-product-florence-by-mills-circle-unlimited-Web-Rendition
 

Za značkou stojí mladá nadějná herečka a modelka Millie Bobby Brown, která ji pojmenovala po své prababičce, jež jí byla vždy inspirací. Klade důraz na čisté přísady a veganskou recepturu, samozřejmostí pak je, že produkty nejsou testované na zvířatech. Zároveň v nich nenajdete látky jako jsou sulfáty, ftaláty či parabeny. Pečující produkty jsou navíc plné vitaminů a přírodních látek a vhodné pro všechny typy pleti. Složení je přizpůsobeno měnícím se potřebám pokožky generace Z, jíž je Florence By Mills určena především. To se odráží i na designu obalů, které jsou hravé a je pro ně typická světle fialová barva.

 
Crosscategory-product-florence-by-mills-group-unlimited-Web-Rendition
 

Ať už jste ostřílená uživatelka pečující kosmetiky i dekorativky, nebo s nimi teprve začínáte, v nabídce Florence By Mills si na své přijde každá z vás.

Mějte zářivou pleť díky Florence by Mills. Buďte sama sebou a oslavte díky ní svou jedinečnost. Protože právě to je jejím poselstvím.

 
Crosscategory-product-florence-frames-unlimited-Web-Rendition