V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Kosmetické trendy pro rok 2022

Kosmetické trendy pro rok 2022

Co letos hýbe světem dekorativní kosmetiky? Zjistili jsme, co zrovna frčí, a pár nejžhavějších trendů vám nyní představíme.

kelly-sikkema-QnbPLrrHyGQ-unsplash

Metal is not dead

Staronové metalické barvy se vrací opět do módy! Ať už odvážně sáhnete po výrazných očních stínech, nebo umírněněji zvolíte metalický lak na nehty, budete in celý rok 2022.

Tak trochu jiné konturování

V hlavní roli tohoto trendu stojí tvářenka, kterou využijete nejen ke zvýraznění líček, ale zároveň k oblíbené technice konturování. Nebojte se ji nanést i na spánky a lícní kosti, obličej to krásně oživí a orámuje. K tomuto účelu dobře poslouží tekutá i krémová tvářenka. V obou případech ale platí, že byste měli začít zlehka a postupně přidávat.

Jako straka

Třpytky a lesk, kam se jen podíváte. I tak by se dala definovat další žhavý trend. Začíná u plných a šťavnatých rtů, kterých dosáhnete jako jinak než díky lesku, pokračuje k třpytivým očím a končí glittery posetým dekoltem. Nebojte se odvázat.

Jednobarevná nálada

Necítíte se na výrazné líčení ve stylu předchozích hitů? Vyzkoušejte decentní denní look sladěný do jedné barvy v odstínu broskvové, korálové, růžové či jemně terakotové. Jak? Díky Použijte jeden produkt na vše – na rty, tváře i oči. Docílíte tak jemného a nenápadného líčení, které vám vydrží od rána až do večera.

liz-breygel-cWa1_mght10-unsplash