OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Kosmetické trendy pro rok 2021

kosmetické trendy pro rok 2021

 

Chcete být vždycky v obraze a vědět, co se děje? Speciálně v oblasti kosmetiky? Připravili jsme pro vás přehled 4 trendů, které budou letos hýbat kosmetickým světem! Které to jsou?

 
christmas-3220834_1920
 

Glass skin

Tzv. skleněná pleť je trendem, který přichází z Asie. Konkrétně se jedná o jeden z top korejských kosmetických trendů, které během posledních let ohromily celý svět.

A v čem spočívá tajemství hladké a lesklé glass skin? V dokonalém čištění a vrstvení lehkých a hydratačních produktů péče o pleť, které pomáhají vytvářet zářící, orosený vzhled pokožky. Ale nenechte se zmást, docílit tohoto vzhledu není zas tak jednoduché. Potřebujete k tomu několik kroků – od peelingu přes tonikum po hydratační sérum, krém a make-up. Výsledek ale za tu námahu a čas rozhodně stojí. Kdo by nechtěl mít dokonale rozjasněnou a hladkou pleť?

 

Bronzové stíny

Doba bronzová stále ještě pokračuje! Nevěříte? Minimálně v kosmetice ano. Bronzové stíny se hřejí na výsluní popularity už nějakou chvilku a ani v letošním roce se na tom nic nezmění. A protože se zdá, že roušek se jen tak nezbavíme, jsou to právě oči, jejichž líčení bude hrát letos prim. A s nimi bronzové stíny. Ty totiž lichotí téměř každému, a navíc vám dodají jiskru!

 

Přirozený glam look

Dejte v letošním roce vale výraznému konturování a vsaďte na glam look, jehož podstatou je tvář zdůraznit, ne ji měnit. Přirozený glam look se vyhýbá tvrdým liniím a výrazným rozdílům v barvě a struktuře. Samozřejmě to neznamená, že byste se měli vzdát výrazných odstínů, jen je třeba s nimi více pracovat a dbát na jemnější přechody.

 

Stíny z osmdesátek

Pamatujete si na bláznivé stíny z osmdesátek? Ano, i ty letos zažijí svou renesanci! Pokud chcete na své oči opravdu upozornit a nebojíte se výrazných barev, můžete se vyřádit podle libosti. Top jsou samozřejmě jakékoliv modré, zelené či fialové odstíny v těch nejbláznivějších kombinacích. Vystupte z řady ?.

Líbí se vám některý trend? Chystáte se ho vyzkoušet?