NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Kosmetické trendy: Korejské líčení rtů

kosmetické trendy: korejské líčení rtů

Rádi si líčíte rty, ale jste trochu na štíru s konturováním? Nevadí! Právě nadešel čas udělat z nedostatku přednost! Zahoďte konturovací tužku a inspirujte se žhavým korejským trendem rádoby ledabyle nalíčených rtů.

pexels-oleg-magni-925345

Rty rozmazané jako po polibku. Z nedostatku se v rukou Korejek, které rozhodně vědí, jak udávat trendy, stala přednost. Najednou nejsou rozmazané rty faux-pas, ale žhavé kosmetické must have, které následují ženy na celém světě.

A v čem je toto líčení tak speciální? Výrazná barva se nanáší jen na prostředek rtů, zbytek je záměrně rozmazán. Trochu to vypadá, jako kdybyste si dali kulaté ovocné lízátko a jeho barva vám ulpěla přesně uprostřed rtů. Ve středu rtů je barva nejtmavší, postupně směrem k okrajům zesvětluje. V podstatě se jedná o ombré efekt obohacený o záměrné rozmazání linií.

Využít můžete jak klasické lesklé, tak i pořád velmi oblíbené matné rtěnky. Naneste je téměř na celé rty a pak je opatrně prsty, vatovou tyčinkou či štětečkem jemně rozetřete, abyste docílili rádoby nedbalého okraje. A pak už jen stačí zvýraznit prostředek rtů stejným odstínem, případně se nebojte sáhnout po tmavším.

Nejste si jistí, zda na tento trend máte odvahu? Zkuste to po malých krůčcích třeba s tónovaným balzámem na rty. Nebo výsledný efekt zjemněte nanesením lesku.

Jak se vám toto líčení líbí? Je jiné, odvážné, mladistvé a hravé. Necháte se inspirovat?