NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Kosmetické nezbytnosti pro (nastávající) maminky

kosmetické nezbytnosti pro (nastávající) maminky

Říká se, že během těhotenství a mateřství ženy zkrásní. Zároveň ale toto období vyžaduje změnu kosmetické rutiny, nejen s ohledem na měnící se potřeby pokožky. Na prvním místě je vždy novorozené miminko a na sebe ženám nezbývá mnoho času. Proto jsme dali dohromady kosmetické potřeby pro novopečené i nastávající maminky pro rychlou péči, které jim usnadní život.

Skincare-productstill-mom-to-be-beige-shiseido-honest-itcosmetics-clinique-unlimited-Web-Rendition

Odpočinek a načerpání energie

Mnoho žen si během těhotenství a po porodu stěžuje na akutní problémy se spánkem a večer se jim špatně odpočívá. S lepším usínáním mohou pomoct například uklidňující a příjemně působící spreje na polštář, které pozitivně působí na smysly a podporují relaxaci. Podepsaly se na vašem obličeji probděné noci? Sáhněte po zázraku mezi krémy – Confidence in a Cream od It Cosmetics. Pleť hydratuje na celý den, chrání ji proti stárnutí, snižuje viditelnost mimických vrásek, vizuálně vyrovnává barevný tón a zmenšuje póry. Navíc pokožku vyhlazuje a projasňuje.

Preferujete spíš pleťové oleje? Pak je ideální volbou přírodní olej Beauty Facial Oil od Honest Beauty pro suchou pleť. Tu vyživuje, hydratuje a dodává jí zářivější vzhled.

Masážní olej proti striím

Během těhotenství se kůže na břiše, nohách a hýždích kousek po kousku napíná natolik, že vyžaduje speciální péči. A s tím byste měly začít ještě dřív, než bude vaše bříško viditelné. Ideální je krátká masáž po sprše, kdy je pokožka ještě vlhká. Vytvořte si z ní váš každodenní relaxační rituál.

Crosscategory-beautyvisual-mother-and-child-28022023-Web-Rendition

Péče o dekolt

Během těhotenství dostává zabrat i váš dekolt a hrudník, a proto je potřeba o citlivou pokožku prsou pečovat hned od začátku. Bambucké máslo a dostatek vitaminů by měly dekolt a oblast prsou citlivě zpevnit a zmírnit otoky a napětí.

Ošetření každého problému s pokožkou

Vsaďte na víceúčelové krémy, které se hodí na jak na suché a popraskané rty, tak na kožní skvrny, kůžičku nebo lokty. Složení je 100% přírodní a bezpečné, že jej lze používat během kojení, stejně jako v těhotenství a hodí se i přímo pro miminka.

Potřebujete vaší pokožce dopřát během dne rychlé osvěžení? Mějte u sebe sprej na obličej Moisture Surge Face Spray od Clinique. Vaší pokožce dodá nejen potřebnou hydrataci, ale zároveň ji zjemňuje a vyhlazuje.