NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Klasická mýdla jsou cool

Milujeme retro

Klasická mýdla jsou cool

Přestože většině koupelen v dnešní době vévodí oblíbená tekutá mýdla, ta prapůvodní tuhá se pomalu, ale jistě vrací do módy. Proč?

Skincare-product-one-two-free-exfoliating-soap-bar-ingredient-hibiscus-bed-unlimited-Web-Rendition

Ekologie

Nespornou výhodou je nižší ekologická zátěž tuhých mýdel. Nejenže je na jeho výrobu potřeba méně energie, ale zároveň negeneruje plastové lahve a množství dalších obalů.

Tradice

Tuhá mýdla jsou krásným příkladem toho, jak se tradice snoubí s aktuálními trendy. Retro se cyklicky vrací zpět do módy, takže používání tuhých mýdel je teď prostě cool.

Multifunkčnost

Klasické mýdlo dostalo nejen různé podoby, už se zdaleka nejedná jen o fádní kostku, ale také mají speciální vlastnosti. K dostání jsou mýdla čisticí (na obličej), hydratační nebo dokonce exfoliační. A na rozdíl od tekutého mýdla to tuhé vždycky můžete dát do skříně s oblečením, které vám krásně provoní.

170275Z0PZe9obSQtt4

Chcete dát šanci tuhým mýdlům, ale nevíte, po kterém sáhnout? Poradíme vám.

Hned tři účinky má peelingové mýdlo Exfoliating Soap Bar od značky čisté kosmetiky One.Two.Free! Pleť čistí, hydratuje a jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky.

Čistě rostlinného původu je mýdlo Suede Hand Soap od Byredo s čistou pudrovou vůní hrušky a bergamotu. Díky obsahu bambuckého másla vaše ruce nikdy nezažijí pocit vysušení.

Doslova ozdobou vaší koupelny bude mýdlo Crystal Soap Amethyst od české značky NOT SO FUNNY ANNY v podobě fialového krystalu. Toto glycerinové mýdlo má protizánětlivé účinky, nedráždí ani citlivou kůži a zdravou pokožku zvláčňuje.

Na muže a jejich vousy myslí mýdlo Beard Soap od ZEW for men. Jedná se o přírodní mýdlo s obsahem dřevěného uhlí, které má detoxikační a čisticí účinky. Díky obsahu alantoinu, panthenolu a gelu z aloe zklidňuje podráždění, bambucké máslo vousy posiluje a kakaové jim dodává lesk a hebkost.