V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Kissing Day: Jak na krásné rty

Makeup-beautyvisual-michaela-closeup-palms-lipstick-032024-Web-Renditionu6C88ztmdnKnT

Kissing day: Jak na krásné rty

Víte, že na šestého července připadá kromě uctění památky mistra Jana Husa také jeden podstatně méně závažný, pozitivní svátek? Jedná se o mezinárodní den polibků. Oslavte ho letos stylově, ať jste zadaná, nebo singl. Jak? Přece krásnými rty hodnými zulíbání. Představujeme vám čtyři pomocníky, se kterými vyčarujte ty nejsvůdnější rty pro různé příležitosti.


lancometNijkcEzNliV9

Intenzivní polibek

Do jaké rtěnky obléknout vaše rty pro výjimečný, intenzivní polibek? Jedině L'Absolu Rouge Drama Matte od Lancôme se stejně intenzivní barvou, a přesto lehkou texturou. Těšit se můžete na dokonale matný povrch rtů, dlouhotrvající pocit pohodlí a bezchybnou barvu. Vybírat můžete z nepřeberného množství odstínů.


Filmový polibek

Buďte svůdná, sebevědomá a odvážná a zažijte polibek jako z romantického filmu se rtěnkou Rouge Volupté Shine od Yves Saint Laurent. Vašim rtům přináší hydrataci, střední krytí a zářivý lesk ve svůdných chilli odstínech. Pokud ji navíc budete používat pravidelně, můžete se těšit po měsíci na zdravější a vyživenější rty.

ysl6XTmhRIGzQO5P

dncVppr7n3Hcb2yh

Dovolenkový polibek

Oživte svůj prázdninový look s neodolatelným leskem Lip Volumizing Gloss od Douglas Collection. Kromě decentní přirozené barvy vašim rtům dodá také objem a samozřejmě oslnivý lesk.


Nedělní polibek

Ke svátečnímu polibku patří také speciální péče o rty, jako je multifunkční balzám Magic Beauty Balm od Honest Beauty. Obsahuje směs ovocných a rostlinných olejů, které dodají nejen vašim rtům, ale i pleti nebo nehtové kůžičce potřebnou hydrataci. Kromě toho také pomáhá posílit funkci kožní bariéry. Pokud se tedy necítíte na výrazné rtěnky a chcete svým rtům dopřát spíš pořádnou péči, je Magic Beauty Balm skvělou volbou.

honest