V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jojobový olej v kosmetice

jojobový olej v kosmetice

Olej, který není olejem? Ano, řeč je o jojobovém oleji. Tedy vlastně vosku. Prostě o zázraku pro pokožku i vlasy, ať už ho pro jeho konzistenci nazýváte jakkoliv. Seznamte se s jeho úžasnými vlastnostmi.

crystalweed-cannabis-Qd37vTyByBs-unsplash

Jojobový olej nepatří mezi jedlé druhy, a tak našel si cestu do kosmetiky. Pro své téměř zázračné účinky se stal velmi rychle oblíbený jak v koncentrované podobě, tak i jako důležitá ingredience. V čem tkví jeho kouzlo?

Je perfektní volbou pro citlivou a aknózní pleť, kterou zklidňuje, regeneruje, zjemňuje a vyživuje. Hodí se ale i pro mastný typ pleti, protože díky svému složení umí regulovat množství kožního mazu. A taky je stabilnější, díky čemuž má delší dobu spotřeby. Lehká konzistence zajišťuje snadné vstřebávání.

Jojobový olej podporuje obnovu pleťových buněk, vyrovnává pH pokožky a pozitivní účinky má i na vlasy. Navíc je hypoalergenní a lze o něm bez nadsázky říct, že je univerzálním kosmetickým pomocníkem pro všechny typy pleti i vlasů, které jsou po jeho použití lesklejší a měkčí.

Zaujaly vás vlastnosti jojobového oleje? Vyzkoušejte ho ve 100% organické podobě od značky Melvita. Jako důležitou ingredienci ho najdete také v tělovém mléku Moisturizing Body Lotion od Douglas Essential. Kromě hydratace dodává pokožce důležité živiny a hedvábnou vláčnost.