NEPROPÁSNĚTE AŽ 25% SLEVY NA DNY MARIANNE. K NÁKUPU NAVÍC ZÍSKÁTE KRÁSNÉ DÁRKY.

Jaro plné svateb. Jak na líčení pro nevěsty?

Jaro plné svateb.
Jak na líčení pro nevěsty?

Čeká vás brzy svatba a nemůžete se rozhodnout, jaké líčení byste měla zvolit pro den D? Přinášíme vám hned několik trendů.

 

heart-529607_640

Svěží pleť jako základ 

Základem jakéhokoliv líčení, a toho svatebního obzvlášť, je svěží pleť s perlovým leskem. K té vám dopomohou lehoučké make-upy, rozjasňující báze a highlightery. Líčka ozdobte meruňkovou či chladně růžovou tvářenkou. Pokud máte mastnější pleť, bez pudru nebo kvalitního fixátoru to nepůjde. Pudrujte však pouze tam, kde je to nezbytně nutné, aby pleť nepůsobila přehnaně matně a unaveně.

TIP: Pokud si nechcete pořizovat jiný make-up, než na který jste zvyklá, zkuste si do toho svého přimíchat svůj oblíbený hydratační nebo rozjasňující krém.

Princeznou snadno a rychle

Klasický svatební look jde ruku v ruce s jarními barvami a velkou dávkou přirozenosti. Je to jeden z těch typů líčení, které nikdy nevyjdou z módy. Vzpomínáte si na krásný make-up, kterým během svého velkého dne ohromila Kate Moss? Byl lehký jako květy růží a plný nádherných tónů jemně béžové a růžové. V tomto případě si nemusíte vybírat, kterou partii zvýrazníte a kterou naopak upozadíte, protože oči i rty se líčí jen velmi jemně. 

Pozornost věnujte texturám a způsobu nanášení. V kurzu jsou textury spíše lesklejší nebo lehce třpytivé. Zkuste například krémové oční stíny v tyčince, které se velmi snadno nanášejí a při jejich aplikaci si vystačíte s prsty. Totéž platí o rtěnkách – pokud barvu vklepete do rtů prsty, budou působit plněji a šťavnatěji. 

bridal-636018_640

Neměňte svůj styl za každou cenu

Možná že typicky princeznovský look není tak úplně vaším šálkem čaje. Pamatujte, že na svatbě se musíte hlavně cítit dobře, proto se nepouštějte do líčení, na které nejste zvyklá. Patří-li k vám červená rtěnka stejně neodmyslitelně jako ke Gwen Stefani, nevzdávejte se jí ani tentokrát. 

TIP: Pro případ, že by ukápla slzička dojetí, se pojistěte voděodolnou řasenkou.

Možná preferujete naopak výraznější oči. Co třeba perfektní kouřovky a velké vlny s pěšinkou na straně? Vyzkoušejte moderní verzi klasického hollywoodského looku i vy. Nemusíte se omezit jen na šedou a hnědou, vyzkoušejte i stíny s lehkým nádechem třeba do fialova. Na rty pak použijte jemný lesk či rtěnku v broskvovém či růžovém tónu. Nehty zahalte do světlých barev v odstínu, který si bude s rty dobře rozumět.