SLEVA 20 % PŘI NÁKUPU NAD 1390 KČ A 25 % NA ADVENTNÍ KALENDÁŘE!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jarní kosmetická inspirace

jarní kosmetická inspirace

 
 
jonas-svidras-HtjgNJuavvE-unsplash
 

Mezinárodní den žen se blíží, potěšte své blízké nebo třeba sebe. Přinášíme vám tipy na menší i větší dárky, které vás i ženy ve vašem okolí rozhodně potěší. A nemusíte je darovat jen 8. března, radost můžete rozdávat kdykoliv!

 

JARNÍ VŮNĚ

Taky už pomalu cítíte ve vzduchu jaro? Přivítejte ho novou vůní. K jaru se hodí lehčí, svěží květinové vůně. Třeba jako je In Love With You Freeze od Emporio Armani charakteristická třešňovým akordem, doplněná jemnou pivoňkou a elegantně zakončená pačuli a bílým pižmem.

Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.

armani-freeze
 
nyx-jarni-paletka
 

VESELÉ BARVY

Kdy jindy se barevně odvázat než s přicházejícím jarem, kdy i příroda začíná hýřit všemi možnými barvami? Nebojte se různých odstínů červené, růžové, ale i modrých, zlatavých či zelených. Nádhernou jarní paletkou na oči je třeba Ultimate Shadow Palette od NYX, která je inspirovaná odstíny duhy.

 

 HLAVNĚ HRAVĚ

Popusťte uzdu svému hravému já a zkoušejte, kombinujte, hrajte si, experimentujte. Jaro snese vše ?. Nepoužíváte běžně oční stíny? Zkuste to! Nebo místo decentních barev sáhněte třeba po jedné výrazné. Vyzkoušejte odstín, který je pro vás vystoupením z komfortní zóny. Kombinujte zdánlivě nekombinovatelné. Netroufáte si odvázat se při líčení obličeje? Vyřádit se přece můžete i na nehtech ?. Co třeba kombinace korálově oranžovo-rudého odstínu Corail Coliseé od YSL s pastelově tyrkysovou Blue & Glow z kolekce Douglas?

analia-baggiano-7_Gkf5JZRv4-unsplash_lp