POUZE DNES 30 % NA VYBRANÉ ZNAČKY - Lancôme, YSL, Prada, Valentino, Armani a další.

Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jaký tvar nehtů zvolit?

jaký tvar nehtů zvolit?

Krátké, dlouhé, rovné, kulaté, do špičky... tvarů a délek nehtů je nespočet. Ne každý ale sluší všem. Víte, který padne zrovna vám? Připravili jsme pro vás krátký přehled, který vám pomůže se v možnostech tvarování nehtů zorientovat.

Nailcare-application-naildesign-hand-glitter-nailpolish-v2-unlimited-Web-Rendition

Krátké přirozené nehty

Jedna z nejoblíbenějších úprav nehtů, krátce střižené se přirozeným tvarem dokulata, je ideální, když máte širší nehtové lůžko. A protože opticky zkracuje ruku, je vhodné pro majitelky dlouhých prstů. Doporučuje se také všem, kteří rádi nosí výrazné barvy laků. Na kratších nehtech vypadají jednoduše vkusněji a elegantněji.

Oválné nehty

V podstatě se jedná o tu samou úpravu jako u předchozí varianty, jen je nehet trochu delší, cca o 2 mm přesahuje konec prstu. Bez nadsázky lze říct, že se jedná o nejuniverzálnější tvar, který se hodí pro všechny bez rozdílu, a vždycky bude vypadat elegantně. Nehty totiž opticky prodlužuje.

Mandlové nehty

Mandle je jednoznačně nejpopulárnějším tvarem současnosti. Opticky prodlužuje a díky decentní špičce také zeštíhluje ruce, takže se hodí pro silnější prsty. Krásně ale vypadá i na dlouhých prstech s dlouhým nehtovým lůžkem. U lakování však buďte střídmější, mandlovým nehtům nejvíc sluší nude odstíny.

Hranaté nehty

Tohle je perfektní volba pro štíhlé prsty s úzkými lůžky! Vyhnout by se mu naopak měli majitelé a majitelky širokých, krátkých nehtových lůžek. Nehet by měl prst přesahovat pouze o pár milimetrů, pak ho zapilujte do hranata. Boční strany by měly být rovnoběžné. A nezapomeňte hrany lehce zaoblit. Co se barevnosti týká, hranatým nehtům sluší v podstatě vše od světlých nude odstínů až po výrazné tmavé barvy.