V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APP20"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jak vybrat dárek pro ženu

jak vybrat dárek pro ženu

 

V minulém článku jsme představili pár tipů, které vám můžou usnadnit výběr dárků. Dnes se v našem předvánočním rádcovském seriále zaměříme konkrétně na dárky pro ženy. Sice se říká, že pro ně je nejjednodušší něco vybrat, ale jistota je jistota.

 
superkitina-GIImjW5MzAA-unsplash
 

Naslouchejte a pátrejte

Ženy rády dávají více či méně jasné náznaky a nápovědy o tom, co se jim líbí nebo po čem jejich srdce touží. A to během celého roku, nejen těsně před Vánocemi. Prvním krokem je tedy pořádně poslouchat a vnímat. Pořád ?. A pokud si nejste 100% jistí nebo potřebujete upřesnit například barvu, velikost nebo cokoliv jiného, zaveďte na dané téma řeč. Samozřejmě nenápadně, pokud možno ?. Nebo rozhoďte sítě mezi kamarádky či příbuzné obdarované, ti jsou dobrým zdrojem důležitých informací.

 

Osvědčená klasika

Čím žádnou ženu rozhodně nikdy neurazíte? Pečlivě zvolenou kosmetikou a šperkem. To je prostě jistota. U šperků si dejte pozor na materiál (někdo bývá alergický třeba na ocel) a hlavně na druh, který obdarovaná nosí či nenosí. Není horší faux-pas, než obdarovat náušnicemi někoho, kdo nemá propíchnuté dírky. Víte, jak to myslíme ? Prostě při výběru myslete i na detaily.

 

Jak na kosmetiku

Kosmetika je sázkou na jistotu, ale i v tomhle případě je potřeba vědět, čím uděláte radost, a co by obdarovanou naopak nepotěšilo. Základem je rozhodnout se mezi pečující a dekorativní kosmetikou. Víte, po čem sáhnete? Skvěle! A podle čeho zvolit konkrétní produkty? V případě pečujících produktů je důležité, abyste dobře znali kosmetickou rutinu obdarované a také typ její pleti. Bez těch dvou faktorů se do nákupu pečujících vychytávek raději ani nepouštějte.

Poměrně jednodušší je to v případě dekorativní kosmetiky, kde se nabízejí speciálně před Vánocemi různá přenádherná dárková balení a sety. Stačí tedy vědět, jestli žena, kterou hodláte obdarovat, preferuje líčení rtů či očí a k jakým barvám tíhne. Vybírat můžete podle barvy pleti, očí, vlasů, ale i podle toho, jaké nosí oblečení. Omrkněte také, kterou značku nebo značky aktuálně používá, i tahle znalost vám bude hrát do karet. Ideální je samozřejmě mít možnost nakouknout do její kosmetické taštičky ?. Univerzálním kosmetickým dárkem, který v sobě většinou kombinuje dekorativku, pečující produkty a pomůcky, jsou adventní kalendáře. S těmi rozhodně vedle nešlápnete, už kvůli jejich roztomilosti.

Nestárnoucí klasikou je samozřejmě také parfém. Má vaše partnerka či kamarádka svůj oblíbený? Bingo! Máte to bez námahy. Pokud si nejste jistí, raději darujte voucher do konkrétního obchodu. Vybrat vůni, která ženě sedne po všech stránkách, je totiž opravdu velmi náročná disciplína.

A co dárky z jiného soudku? Radost určitě uděláte i dárkovými poukazy, doplňky jako jsou třeba šály, knihami, dobrým jídlem, pitím a věcmi, které obdarovaná využije při realizaci svých koníčků. Základ je ale pořád ten samý – znát ji a to, co má a dělá ráda. Přejeme úspěšný lov.

 
Crosscategory-product-brands-calender-Web-Rendition