OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Jak vrstvit parfém?

buďte kreativní!

jak vrstvit parfém?

Fragrances-product-flying-ribbon-chloe-lancome-boss-unlimited-Web-Rendition-1

Vrstvení je trendy! A to nejen v módě, ale i v kosmetice, konkrétně u parfémů. Že vás to nikdy nenapadlo? Nebojte se toho. Vrstvení parfémů totiž neznamená, že si přímo na sebe nastříkáte dvě a více vůní. Může to začít zcela nenápadně tím, že po sprše použijete parfemované tělové mléko. Nebo jednu vůni nanesete na zápěstí a jinou na krk a vlasy. Hrajte si a experimentujte!

K čemu to je dobré?

Každý chce být jedinečný, něčím výjimečný a díky vrstvení parfémů si můžete vytvořit vlastní a zcela ojedinělou charakteristickou vůně, která vyjadřuje vaši osobnost nebo to, jak se právě cítíte.

fragrance-product-male-ribbon-snake-valentino-isseymiyake-unlimited
fragrance-product-ribbon-snake-boss-chloe-unlimited

Jak vrstvit parfém?

Pokud nechcete příliš experimentovat, nemusíte hned kombinovat dva parfémy. Zkuste jako druhou vůni nejdřív parfemované tělové mléko. Když časem zjistíte, že vám to vyhovuje, můžete sáhnout po kombinaci dvou voňavek. Pamatujte ale na to, že těžší vůně by se měly nanášet jako první, aby nepřebily své lehčí protějšky. Hrajte si a kombinujte podle libosti.

Které vůně se k sobě hodí?

Každá vůně má svůj svrchní, střední a spodní tón – při kombinování na ně myslete. Na začátku doporučujeme mixovat dvě vůně, které mají společné některé tóny, a pak se můžete pustit do odvážnějšího mixu.

fragrance-product-red-gifting-box-ribbon-guerlain-ysl-unlimited