V APLIKACI DOUGLAS NYNÍ ZÍSKÁTE SLEVU 20 % S KÓDEM "APPDAYS"!
Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jak správně používat parfém?

jak správně používat parfém?

Stalo se vám někdy, že jich kolem poledne jste měli pocit, že váš parfém vyprchal a vy ho necítíte? Vyzkoušejte následující triky a vaše vůně vám vydrží celý den, aniž byste na sebe museli nastříkat celý flakon.

Fragrance-beautyvisual-woman-holding-perfume-bottle-v1-072022-Web-Rendition

1.       Před aplikací parfému naneste na místa, kam ho obvykle stříkáte, tělové mléko či vazelínu bez vůně. Hydratovaná nebo mastná pokožka udrží vůni déle.

2.       Jste zvyklí si parfém dávat i do vlasů? Opatrně s tím. Obsažený alkohol totiž může vlasy vysoušet, takže ho raději neaplikujte přímo. Využijte k tomu kartáč, stříkněte na něj vůni a pak si s ním pročešte vlasy.

3.       Jak svůj parfém skladujete? Aby jeho vůně vydržela, měli byste ho ukládat mimo denní světlo. Ideálně do krabičky, ve které jste si ho přinesli.

4.       Během dne vůni lehce osvěžte pár nenápadnými střiky. Perfektně vám k tomu poslouží tzv. atomizer na parfém, který se vejde i do té nejmenší kabelky.

5.       Na závěr pro vás máme tip experta: Aby vám vůně déle vydržela, aplikujte ji na teplejší místa vašeho těla – klasicky na vnitřní zápěstí či krk, ale třeba také do vnitřku lokte – pomůže to rozptýlit vůni po celém těle. Ale pozor, zápěstí o sebe nemněte, jak se traduje. Zničili byste tak molekuly a parfém by rychleji vyprchal.