OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Jak si provonět domov

jak si provonět domov

Přemýšlíte, jak si ještě víc zpříjemnit nedobrovolný pobyt doma? Vsaďte na vůně, které nejen krásně provoní a zútulní vaše obydlí, ale zároveň i pozitivně působí na psychiku. A jaké máte možnosti?

Douglas-collection-seasonals-xmas-2019-velvet-candles-visual-Web-Rendition

Taky se vám občas stává, že se vám najednou zničehonic vybaví vzpomínka na dětství spojená s nějakou konkrétní vůní? Vytvořte si podobnou voňavou vazbu k vašemu domovu. Vyzkoušet můžete různé způsoby – například květiny, vonné tyčinky, aromalampy či osvěžovače vzduchu. Nebo můžete sáhnout po svíčkách, difuzéry nebo speciální bytové parfémy.

908884

Room Spray Bibliotheque, Byredo

Tento interiérový parfém se vyznačuje nasládle dřevitou vůní ovoce a květin, podtrženou pačuli a vanilky. Pokud milujete atmosféru starých knihoven, je tento parfém pro vás jako dělaný.

Wild Fig & Cassis Luxury Candle, Jo Malone

Tato 2,5kilová svíčka vás potěší extrémně dlouhou dobou hoření a její kouzlo si tak budete moct vychutnat opravdu mnoho dní. Okouzlí vás vůní fíků kombinovanou se šťavnatým rybízem, cedrovým a borovicovým dřevem.

956089
362288

Seathalasso Fragrance Sticks, Douglas

Další z voňavých možností je populární difuzér. S řadou Home Spa od Douglas si navíc můžete dopřát relaxaci, kdykoli budete chtít. Vůně Seathalasso vás povzbudí a podpoří díky směsi šeříku, jasmínu a pomerančového květu v kombinaci s cedrovými tóny a bílým pižmem.