OBJEVTE BESTSELLERY ZA SKVĚLÉ CENY!

Jak prodloužit letní opálení

Jak prodloužit letní opálení

Všichni milujeme opálenou a zářivou letní pleť. Jak si ji udržet co nejdéle i bez slunečních paprsků? Stačí vám pár šikovných pomocníků a zářivou letní pokožkou se můžete chlubit i na podzim. Jak na to?

Crosscategory-beautyvisual-lisa-beach-laying-wet-032024-Web-Rendition

Pomalu a jistě

Jděte na to pomalu s tónovacím hydratačním krémem s postupným nástupem. Jedna vrstva vám zanechá bronzově lehké opálení. Aplikujte ho pravidelně každý večer a již během třetího dne dosáhnete dlouhotrvajícího a přirozeného opálení. Zlaté opálení dokonce během několika hodin slibuje samoopalovací mléko Face Tinted Lotion od značky Clinique.

Skincare-product-summer-self-tan-clinique-st-tropez-unlimited-Web-Rendition

Rychlost především

Nechce se vám na výsledek čekat několik dní? Pak jsou pro vás ideální produkty pro doslova expresní bronzovou pokožku. Stačí je nanést jen jednou a okamžitě vám dodají viditelné opálení. Jako například samoopalovací ubrousky SUN Self Tanning Moisturising+ Natural Glow od Douglas, které jsou vhodné na tělo i obličej.

Záchrana obličeje

Vaše pleť si zaslouží zvláštní pozornost, protože pokožka obličeje je citlivější než na zbytku těla. Sáhněte proto po přípravcích určených pouze na obličej. Jedním z nich je SelfTan Face Booster od Clarins, který můžete používat se svým běžným krémem. Poskytuje přirozené, sjednocené a dlouhotrvající prozáření a pořádnou dávku hydratace.

Pozor na správnou aplikaci podle typu konzistence produkt

Pěna nebo gel: vezměte si opalovací rukavici

Postupně tónovací krém nebo kapky: postačí vám ruce

Sprej: jemně nastříkejte a rozetřete rukavicí