Zavřít filtry
Filtrovat podle:
Tagy

Jak na sváteční look

krásná na vánoce

jak na sváteční look

Vánoce se kvapem blíží, je tedy nejvyšší čas si rozmyslet, co si oblečete a jaké líčení zvolíte na Štědrý večer. S tím druhým vám rádi pomůžeme. Inspirujte se naším návodem na slavnostní look v sedmi krocích.


Makeup-application-nye-look-step-1-082023-Web-Rendition

KROK 1

Použijte svůj oblíbený make-up a zaměřte se na zdůraznění líček pomocí tvářenky. Nezapomeňte, že se jedná o slavnostní léčení, nemusíte se tedy držet zkrátka.

KROK 2

Oči jsou v tomto slavnostním looku nejdůležitější. Na celé víčko, klidně až pod obočí, naneste světlý stín. Pokud se vám víčka potí, použijte předtím bázi pod oční stíny.

Makeup-application-nye-look-step-2-082023-Web-Rendition
Makeup-application-nye-look-step-3-082023-Web-RenditionwWTpp7UdQjMST

KROK 3

Sáhněte to výraznějším odstínu fialové, vínové či hnědé a naneste ho přibližně na třetinu víčka u vnějšího koutku. Vystínujte i ohyb po celé délce víčka.

KROK 4

Čas projasnit pohled! Světlý perleťový stín aplikujte směrem od vnitřího koutku do místa, kde začíná tmavý stín, a rozetřete, abyste zjemnily přechod.

Makeup-application-nye-look-step-4-082023-Web-Rendition
Makeup-application-nye-look-step-5-082023-Web-Rendition

KROK 5

Hloubku svému pohledu dodáte díky očním linkám. Není třeba nic extrémně výrazného - sáhněte buď po klasické lince v tužce či fixu nebo využijte tmavé stíny se zkoseným štětečkem.

KROK 6

Posledním krokem líčení očí je samozřejmě řasenka. Pokud toužíte po více výraznějších očích, vyzkoušejte umělé řasy. K slavnostnímu looku se hodí.

Makeup-application-nye-look-step-6-082023-Web-Rendition
Makeup-application-nye-look-step-7-082023-Web-Rendition

KROK 7

Pomyslnou třešničkou na slavnostním líčení jsou rty. Protože look stojí na výrazných očích, postačí vám například tónovaný balzám, lehký lesk nebo tekutá rtěnka v nude tónech.